SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER PUMP MAX GASPARI + INNE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
Witam chcialbym sie dowiedzieć czy móglym dołączyć do moich suplementów SUPER PUMP MAX firmy Gaspari:

S.A.W.- tylko w dni treningowe godzine po posiłku 30 minut przed treningiem
cm3- w dni treningowe 2 razy 4 kapsułki
oraz Legend Cell Pump- tylko w dni treningowe po treningu
Cm3 w dni nietreningowe biorę tylko raz dziennie 4 kapsułki i czy mógłbym tego Super Pumpa dołaczyć do przedtreningówki S.A.W. i cm3 które biorę 30 minut przed siłownia i tu dodatkowo też 30 minut przed siłką tego Super Pumpa, czy lepiej zostać przy tym co opisałem bez tego Super Pump Max, dodam ze celem cały czas jest sucha masa mięśniowa. I jeszcze jedno pytanie czy ćwiczac przy tych suplementach razem z dietą da rade przytyć 11kg w około 3-4 miesiące ?? Dodam że będe korzystał z diety ukladanej przez dietetyka sfd. Z góry dziękuje i czekam na profesjonalne odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super pump to przedtreningówka więc zamiast s.a.w'a mozesz dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
chyba że nie wole zostać przy S.A.W. bo to wypróbowane i jest mega pompa bynajmniej w moim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2537
Jak do S.A.W dodasz jeszcze Super Pump to zamiast polepszyć sprawę to tylko pogorszysz - zawroty głowy, otępienie, serce bije jak szalone itd. Co za dużo to nie zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
wiem wiem poprostu nie doczytalem tego że to przedtreningówka z BCAA mi się pomyliło. Też jestem zdania że co za dużo to niezdrowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna-co do niej dla lepszych efektów

Następny temat

Suplementacja, prośba o ocene

WHEY premium