SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER FAT BURNER??? co o tym myślicie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tarzan - to świetna rada, jak komuś kasa robi dziury w kieszeni i chce się jej pozbyć.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
hahahahhaah. Ja tam powiem ze L-karnityna bardzo dobrze na mnie podziałała. Byłem ociężały od nadmiaru pieniędzy i nakupowałem sporo opakowań i później już nie byłem taki ociężały kurcze pióro

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ale L-karnityna ma uzasadnienie do termogeników. One stymulują lipolizę, a karnityna wiąże uwolnione kwasy tłuszczowe i wprowadza w procesy spalania. To wiązanie jest też ważne dla tego, że wolne kwasy tłuszczowe hamują lipolizę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Sławku , a co myslisz o dołozeniu do termogenika z działu niżej ALC i MCT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
ALC - jak najbardziej. Po prostu - będzie działało silniej od karnityny. Nad MCT muszę pomyśleć. Trudno powiedzieć...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a co mialoby byc celem dodatkowych kalorii w spalaczu ?? - MCT ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Teortycznie MCT nasila termogeneze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hmmm
znasz mechanizm ?? bo jakos mi sie nie kojarzy

jesli jednak tak
to pomyslmy nad dawkami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
"Our results demonstrate that excess dietary energy as MCT stimulates thermogenesis to a greater degree than does excess energy as LCT. This increased energy expenditure, most likely due to lipogenesis in the liver, provides evidence that excess energy derived from MCT is stored with a lesser efficiency than is excess energy derived from dietary LCT."

bold moj
pytanie jakie to ma znaczenie gdy dieta jest ujemna ... ??
stad moje pytanie

bo jesli zastapisz na diecie redukcjnej inne tluszcze (poza O3) olejem MCT to jest to dobre rozwiaznie
ale nie widze mozliwosci w tabletce ...
ale moze ??...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Mechanizm.

Szybkość spalania MCT i ograniczona możliwości magazynowania, wymusza pozbycie sie nadmiaru kalorii po przez rozproszenie w ciepło.

Cos takiego ale dokładnie to nie wiem jak to dziala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o dorade.

Następny temat

jak zaczac

WHEY premium