SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPERANABOLAN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Mówisz tak bo ich nie widziałes !! czerwone glizdy kufa !! nie nawidze ich i sam nie wiem nie chce brac wiecej niz 10amp ale skoro to bez sensu to lepiej wziasc sama mete jak juz ja mam !!

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
to moze powiem Ci ze lepiej bedzie jak wezmiesz sam superanabolon min 30-40amp.przy mecie bardziej sie nawodnisz skora sie rozciagnie,a pamietaj ze rozstepy nie wychodza tylko od szybkiego przyrostu masy ale rowniez od spadku.czyli jak odstawisz mete zejdzie Ci woda i moze...no własnie a po superze mozesz miec praktycznie zerowy spadek i twarde nie sflaczałe miesnie.Mi rozstepy na bicepsie wyszły dopiero po spadku(i na klatce taki maluszek).Mogłbys próbowac jeszcze meta i winstrol,ale najlepsze rozwiazaniem jest sam super-powolny,sukcesywny,stabilny przyrost wysokiej jakosci miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Wiesz nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze po metce idzie sucha masa bez spadku przynajmiej kumpel wzioł 50tab mowił ze nie poszło duzo ale zostało !! nie mam narazie kasy na superke ale pomysle o tym tylko ze 30amp to jest kufa takie kłucie za strach !! chyba zostane przy 100metki i 10amp superki

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Twoj wybor.A meta to gowno -gdybym miał byc bezposredni.
pozatym super nie wpłynałby tak ujemnie na zdrowie jak meta,ale jak wolisz

narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Dobra przekonałes mnie !! masz songa !! ale jeszcze jedno !! poruwnoujac biorąc pod uwage ze to moj drugi cykl (wiesz jaki był pierwszy) nie brałem nigdy mety i nie brałem superanabolona !! poruwnywalnie do 100metki ile powinienem wziasc superki zeby przyszło tak samo albo ile zawiera np 1 tab mety subsrancji androgennej..czy jak to sie nazywa :/ a ile superka w 1amp ?? czy 20amp superki to tak jak bym wzioł 100metki czy trzeba wiecej superki

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
ciężko przeliczać ampułki na tabletki - metka zawiera 5mg środka w tabletce superek 25mg w ampułce porównywać ilosciowo też nie można, ponieważ każdy inaczej reaguje na podobne dawki tego samego środka a co tu mówić o innych. Ogólnie super jest łagodniejszy jeśli idzie o efekty uboczne, jeśli to twój pierwszy cykl weź sam superek - pamiętaj jednak o odżywianiu i suplementacji białkiem, witaminami, minerałami.


Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
a po ile chodzi superek za 10 ampulek po 25 mg.

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Z tego co wiem to za 10amp 100zł ale nie wiem jak u ciebie ja szykuje sie na 20amp na wiecej narazie mnie nie stac :P

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
drogo40 ampulek tj 1000mg nandrolonu=400pln to holenderska jesli wyrwieszoryginal zabuliszza 1000mgod 200 do 250pln -drogi ten superek jak h.j

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy mozna tak o sobie przeliczyc superka na dece.Super ma krutszy czas dzialania,wydaje mi sie ze to jakos sie inaczej przelicz.No ale nie wiem jak:)


MARTIN
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trądzik !!!!!

Następny temat

Czy to ginekomastja?

WHEY premium