SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STUDIUM OFICERSKIE 2009/2010

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
To nikt nie ma żadnych informacji jak wyglada rekrutacja do Wywiadu i Kontrwywiadu wojskowego???

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
U mnie to z kolei obawy wzbudza test z angola…..fizycznie jest nieźle ale z tym językiem to bywa różnie. Tak to jest jak w każdej szkole uczono innego: ruski, niemiecki , angielski zero ciągłości. Samemu też się trochę uczyłem ale wiecie jak to jest samemu uczyć Se języka.

Matt~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Wiatm witam:) Szukam sobie jak tu kondycje poprawić, a tu Studium Oficerskie. Też startuje w tym naborze. Ogólnowojskowy/pancere. Pozdrawiam. Damy rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 536
Kvallulv a Ty masz MGR??????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
skoro startuje to pewnie ma.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem i ja startować, ale pogadałem z kumplami żołnierzami i myślę że nie chcę już w cywilu będę miał lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
HEj
A startuje ktoś do korpusu przeciwlotniczego albo do inżynierii wojskowej? Bo właśnie tam bede próbował. JAk cos to moje gg 6399129;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Hejka wszystkim :) Ja wybieram się do SO Wrocław w tym roku ;) W tym roku robię mgr i tam startuję :) Najchętniej do korpusu łączności i informatyki. Chętnie zakumpluję się z ludźmi, którzy też tam uderzają ;) Szczególnie z Wrocka.
Pozdrawiam i do usłyszenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
goldi24-biegać nie lubię...ale jak będzie trzeba pokonam każdy dystans:)... a podciągać się moge :) lubie ćwiczyć:D dla mnie priorytetem są sztuki walki..także ze sprawnoscią jest ok :)
Problem w tym, że jak nie biegasz to nie pokonasz każdego dystansu. To, że sprawność jest ok nie znaczy że jesteś w stanie przebiec ile chczesz.
Kiedys trenowałem lekko atletyke-właśnie bieganie. Do tego basen 2 razy w tyg. po 1-2 h. Rower cały rok, nawet w zimę ( wtedy najlepiej :) ).
Od pół roku zostały tylko SW. Nie mam czasu na basen i rower, a bieganie juz dawno odpuściłem. Kopniaki maja moc, nie ma z tym problemu, ale ...
No właśnie niby kondycha jest, nogi maja zaprawę. Ale po pól roku przerwy, gdy pobiegałem tylko trochę ok 15 rozgrzewki byłem padnięty. Łącznie z zawrotami głowy. Dlaczego ?
Bo organizm odzwyczaił się od biegania tzn. do wysiłku przy bieganiu. Sparingi i treningi to nie to samo, co przebiec kilka klików.
Więc jak na egzamie jest bieganie to polecam ... ćwiczyć bieganie. Żaden basen itp. tylko truchcik ok 3 razy w tyg. po 1 h. Bez problemu starczy.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
puchatek83 a Ty wybierasz sie na Studium?? orientujesz sie może ile średnoi osób przypada na 1 miejsce?? Interesuje mnie głoównie grupa przeciwlotnicza ,saperska przeprawowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Organizacja gali

Następny temat

jak nakręcić dziewczynę na sw - pomożecie?

WHEY premium