SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STUDIUM OFICERSKIE 2009/2010

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
ja też składam, bedzie sporo chętnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
a właśnie że nie bo kobiety mają inny test sprawnościowy!! bieg na 800m, bieg po kopercie i pompki.. też myślę o studium oficerskim i zaczynam się chyba ostro przygotowywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
souldrinker pytał ile się płaci jak się zrezygnuje.
Roczny koszt szkolenia to chyba 12tys albo więcej i proporcjonalnie od tej sumy się płaci. Jak zrezygnujesz po pół roku to połowę, ale liczy się data podpisania podania przez dziekana(czy kogo oni tam mają...) Jeden gość co zrezygnował na samym początku czekał na podpisanie podania 2 miesiące i w ten sposób stracił 2 tysiące zł.


Każdy pyta ile jest miejsc. Przecież jest to na stronie tej uczelni - 321 miejsc i nie ma co liczyć że zwiększą przy 17miliardach zł dziury budżetowej


Nie ma się co wojskiem zachwycać. Wojsko to żadna przyjemność. Tylko czyszczenie kibli i ciągłe gnojenie wiem bo mam znajomego na tej wrocławskiej szkole.

Jak chcecie wiedzieć więcej o czyszczeniu kibli to przeczytajcie sobie książkę gen. Marka Polko "Armia" ten pan to kończył. Teraz jest już na emeryturze (w wysokości 700zł). Opisuje on w tej książce czego uczą w tej szkole i to jak on sobie tam radził. Tylko, że on był na studiach 5 lat a nie rok.

Wiem że w poprzednich latach przyjmowali od 138 punktów tzn że tyle trzeba było mieć najmniej 138. Ale sądzę że w tym roku będzie więcej chętnych i więcej trzeba będzie punktów zdobyć bo kończy studia wyż demograficzny, jest kryzys, nie ma pracy i każdy się pcha do budżetówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
5 lat to oficerka a nie studium uzupełniające.

Poza tym...700zł emerytury i jest generałem? Chyba jedno zero zjadłeś

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-01-30 01:28:10

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam dwa pytania?
1. czym po zakończeniu Studium Oficerskiego będą się zajmować oficerowie, którzy ukończyli nauke w grupie osobowej Ogólnowychowawczej?
2. W jaki sposób bo nie widzę takiej grupy osobowej mozna po zakonzceniu Studium Of. słuzyć w jednostkach zwiazanych z rozpoznaniem wojskowym, jednostkach spadochronowych, specjalnych itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam ja zamierzam tez startowac do tej szkoly, konczylem AWF i się zastanawiam moze macie znajomych po moim fachu ktorzy skonczyli ta szkole i teraz pracuje w wojsku jako instruktorzy czy wuefisci? a wiecie moze jakie tam wogole sa przedmioty przez ten rok nauki? bo na ich stronce nie moglem znalezc..pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 536
Witam wszystkich mam pytanie czy był już ktoś na psychotestach i badanaich lekarskich do Studium Oficerskiego ....bo ja mam te badania za tydzień...jeśli możecie to opiszcie jak to wtgldało...z góry dziękuje i pzodrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
ja bylem, wiec na psychotestach luz,, no coz.. trzeba byc w miare inteligentnym.. nie ma co na sile rozwiazywac zadan, czegos nie wiesz opusc niz wpypisywac glupot, mslalem ze troszke latwiejszy jest ale spoko dasz chyba rade, na koniec jest rozmowa z psychologiem, a co do badan masakra miesiac robilem...okolo 15 roznych lekarzy , biegania i czekania w rejestracjach..porazka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346
Wlodi1200 gdzie masz zamiar kandydowac, do jakiego korpus?? Widze że kończyłeś AWF i juz sie boje na samą myśl, że miałbym walczyć o miejsce z kims po AWF-ie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Hej. Ja jestem ze Szczecina i też w tym roku startuję do studium do Wrocławia:) Badania skończyłam już robić, teraz ostro przygotowuję się do testów... Startuje może ktoś na obronę przeciwchemiczną?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Organizacja gali

Następny temat

jak nakręcić dziewczynę na sw - pomożecie?

WHEY premium