SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STORM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
Witam , długo mnie tu nie było i jestem troche do tyłu jeśli chodzi o wiedze z zakresu sumplementacji w zwiazku z czym mam pare pytań.
Otóż kupiłem dzisiaj kreatyne storm , ponoć dobra koledzy polecili, chciałbym was zapytać co o niej sądzicie oraz jak ją dawkować i czy też na czczo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
wyszukiwarka nie gryzie.

Zmieniony przez - -Tora- w dniu 2007-04-05 18:53:08

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
nie działa mi wyszukiwarka nie wiem dlaczego zapomniałem dodać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
Zajrzyj do działu ze zdjęciami i opiniami tam jest wiele wypowiedzi na temat storma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
porcja rano i przed tr

nt rano

storm ma wiele pozytywnych opinii,ale są tez negatywne że cena nieadekwatna do działenia etc.full tego było.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa w braniu cp

Następny temat

w czym rozpóścić geinerek:)brak szejkera

WHEY premium