SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STAWY pomoc dla taty POMOCY!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1204
Witam,
moj Ojciec ma kontuzje barkow, ale z tego co mowil koles od rehabilitacji to wystepuje ubytek chrzastki w kregoslupie co powoduje bol owych barkow. Moj tata obecnie nie moze podniesc reki bez bolu i zdecydowal sie oprocz rehabilitacji stosowac jakas suplemetacje ktora by odbudowywala stawy.

Obecnie z tego co przejrzalem mam 3 typy:
Universal "Animal FLEX"
Bioforte "4flex"
NUTREND "FLEXIT"

Czy mozna by bylo stosowac ew. jednoczesnie 4flex i Animal Flex? z tego co patrzylem nie wystepuja jednoczesnie te same skladniki leku

Dzieki za kazda pomoc!!

Zmieniony przez - Gadzin w dniu 2011-01-07 14:59:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 291 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2963
Jeżeli ból barków ma swoją przyczynę w odcinku szyjnym to przyda się dobry terapeuta manualny a nie suplementy do regeneracji stawów.
Niestety dobrych fachowców jest niewielu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Hormon wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1204
@Kamfina
a jak ma to pomoc? o ile wiem homoron wzrostu nie ma zadnych regeneracyjnych wlasciwosci.

@CannonBall
hmm, czy moglbys cos wiecej na ten temat napisac? bylbym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
Podejrzewam ze Twoj tato ma spondyloze jest to schorzenie u starszych ludzi wystepujace po 40roku zycia z prac fizycznych lub z nie robstwa leniuchowania sie siedzenia w zlej pozycji nie ruszania sie albo odczuwamy bole kregslupa moze powodowac tez dolegliwosci promieniujace do konczyn stawow oslabienie miesni podraznienia albo uciski rdzenia kregowego lub nerwu najlepiej to niech Twoj tato uda sie do lekarza lekarz mu wystawi skierowanie do specjalisty od tych spraw i przypisze mu jakies zastrzyki sterydowe lub cos z innych lekow
pozdrawiam

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
@Gadzin
Hormon wzrostu obok insuliny i testosteronu ma BARDZO duże właściwości regeneracyjne,po to wydziela się w nocy aby właśnie zregenerować organizm.
Masz tutaj ciekawy temacik :
https://www.sfd.pl/gh_-_chrzastka_stawowa-t628831.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1204
@Kamfina
Dzięki za uświadomienie.
Oczywiście chodzi tu o Iniekcyjną formę przyjmowania hormonu wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
Do lekarza a nie na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Nie ma innej. Suplementy w tabletkach mające HGH w nazwie to nie somatotropina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Animal Flex naprawdę działa. Mam poważne problemy ze stawami kolanowymi i biodrami. Dzięki niemu ustały bóle i mogę ćwiczyć na siłowni, choć z aerobami nie przesadzam. Kiedyś w sklepie ustawiła się kolejka po Flexa, byli panowie i panie w różnym wieku. Byłem w szoku. Wszyscy go chwalili, mówili że jak do tej pory nic nie działało jak to. Tez to potwierdzam. Działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Poziom kretynizmu Twojej wypowiedzi wskazuje na to, że jesteś biednym studentem wynajętym przez podmiot zarabiający na tym preparacie. Chyba napiszę do producenta animal flex, żeby zmienili obsługującą ich PR w sieci. "Ustawiłą się kolejka"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to problem?

Następny temat

Saw palmetto a popęd płciowy

WHEY premium