SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STANEX 10 MG stanozolol " RAZAK"

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Jak może być bogaty w proteiny ? Nawet gdyby był to 100 tabsów winstrolu waży może jakieś 40gram więc raczej by to ci nie zbudowało masy. Najpierw pomyśl, a nie przyjmuj wszytko co przeczytasz jako prawdę. Wiem chyba skąd to przeczytałeś. Takie same głupoty jak w biblii.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
nie wiem gdzie ty to wyczytałeś ze stanozolol bogaty jest w proteiny i nie trzeba bialka do niego :) ale powiem ci jedno protein to tam nie ma koks tylko momaga lepiej przyswajasz proteiny podnosi ci sie poziom testosteronu wzrasta siła i masa mieśniowa a dobry stanozolol ładnie podcina mieśnie wyraziste sie robia nie ma retencji wody ale dieta musi być odpowiednia i proporcie odpowiedsnie miedzy proteinami-weglowodanami-tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
no i jak myslicie jest to srodek dla mnie mam 3 kg bialka serwatkowego jeszcze do tego... i mysle w ciagu 4-6 tyg zjesc wszystko....razem ze stanexem czy raczej proponujecie mi cos innego? masa mi jest zbedna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
nie to nie jest srodek dla ciebie za mało wiesz o nim poczytaj lepiej lekture
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
ale ile mozna czytac a poza tym ja biegam tak jak Ben Jonhson czyli
moglo by dac niezle efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8473
Winko jest gicior, ja w pierwszym dniu stosowania odczułem dziwny efekt- upociłem się jak świnia i nie mogłem zasnąć, (miałem tak gdzieś przez tydzień), potem przeszło, ale najśmieszniejsze jest to że byłem przeziębiony a na drugi dzień obudziłem się już zdrów

Wstrzykniem bo odwykniem !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No widzisz, byłeś przeziębiony stąd pewnie objawy, które opisujesz, przy infekcjach stan gorączkowy, podwyższone ciśnienie krwi to normalka, w skutek czego występuje nadmierna potliwość, zaburzenia snu, apatia itp.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8473
Pewnie masz racje, ale teraz chociaż już znam dobre lekarstwo na przeziębienie

Wstrzykniem bo odwykniem !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3337
Brałem to winko 2 miesiące temu z test prop i odczucia jak najbardziej pozytywne tylko tak jak inni piszą nie ma tam 10mg w tabl.Brałem w szczycie 60mg, stawy dość ostro dawały po sobie znać czyli towar działał.
Od kilku dni walę to winko z CP i Animal Flex, bo brać wino bez czegoś co wspomaga stawy to samobótwo. Napsze wam po cyklu jak tam wypadł bez propa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5309
Biore winko 10 dzień i powoli sie wkreca,sila jak najbardziej do góry.30 mg dziennie

"czym wiecej potu na treningu tym mniej krwi na ringu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE W SPRAWIE DEKI!!!

Następny temat

Methandienone do oceny

WHEY premium