SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STANEX 10 MG stanozolol " RAZAK"

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
MarcelQ co ja mam sobie kupić to ty mi nie tłumacz bo sie nie znasz na rzeczy! ty za to kup sobie tego Razaka to napewno ci urośnie ale wontroba bo h** wie co tam jest bo stanazolol to napewno nie jest
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
o woNtrobe trzeba dbac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
we wszystkich produktach undegrandowych nie wiadomo co jest w środku ale zazwyczaj wszystkie dzialają anabolicznie tak samo jest z tym Stanexem10 coś tam napewno działa bo ludzie biora to czesc chwali cześc nie tak było zawsze i bedzie natomiast z Razaka Methanex10 działa dośc dobrze tak jak meta powinna działać .Mojego kolesia ani meta ruska ani polak nie ruszał a po Razaku poszło mu troche siły i masy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Moze zaczal wkoncu jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Witam panowie zastanawiam sie czy jakie kolwiek stanozolole mozna jesc z bialkiem? prosze o szybka odpowiedz jesli to mozliwe poniewaz w srode zaczynam cykl na stanexie 10 a wlasnie chce zaczac od 3 tabletek czy to dobrze czy za malo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
a potem mówią że nie rośnie

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
do sprinter17 nie beirz koksu jak pytasz sie czy mozna jest z białkiem stanozolol.Radze ci poczytac troche a pozniej zaczac brac !! koks to nei zabawka a białko to podstawowy budulec bez którego miesien nie ruszy z miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
hej pinkowski troche Cie nie zrozumialem ale czemu odradzasz mi koks w sumie to juz swoje zrobilem na odzywkach i mysle ze po 2 latach stazu nie jest zle zaczac od stanexu no i ponawiam to pytanie wczesniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 292
No ja ciebie też zabardzo nie zrozumiałem jak 2 lata już ćwiczysz to powinieneś wiedizeć ze białko to podstawa:)
Nie można a wrecz trzeba jego jesc duze ilości na koksie:)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
nigdy wczesniej nie interesowalem sie koksem a czytajac o winstrolu wyczytalem ze jest bogaty w proteiny.... ja mam troche inny cel brania stanexu nie moge sobie pozwolic na duze przyrosty masy dlatego ze biegam wiec jesli za duzo przytyje to lipa w sezonie chce zrobic jak najwiecej sily a na drugim miejscu dopiero masa i to nie wiecej niz jakies 4 kg teraz mam nadzieje ze mnie zrozumiales pinkowski(wydaje mi sie ze znasz sie na rzeczy i doradzisz)dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE W SPRAWIE DEKI!!!

Następny temat

Methandienone do oceny

WHEY premium