SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST... Czy to chłop czy baba ze sprzętem MARBO zniknie każda nadwaga.. %-)

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
ot temat zarzuciła już lepiej byłoby o pogodzie niż o tym co jeszcze złego ten kurdupel z pisu wymyśli

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
To wiem..
Ale tak serio pytam Nie wiem jakie mają argumenty.. ma tam stać bo.. właśnie bo co?
Co napędza te łby do takiego zachowania?

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
shoxu ale tego też jestem bardzo ciekawa

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
ja bym wolał nie wiedzieć;] mniej wiesz lepiej żyjesz ale to już wasza natura

Zmieniony przez - shoxu w dniu 2010-08-04 17:34:24

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
mała kacza kupa(wybaczcie ze jestrem stronniczy, ale nei trawię go) moze wpasc na wszystko co najgorsze...

a co do krzyża - to juz nie jest symbol stosowany w celach religijnych, tak twierdzi nawet kuria. Ludzie walczą dla zasady, głównie mohery ze spranym mózgiem, chcą "upamiętnic" bohaterską śmierć prezydenta... Wiele rozxumiem, o wawelu nic nie mowilem, ale zeby krzyż stawiac pod pałacem prezydenckim? Jestem katolikiem, praktykuję żeby nie było, ale mimo iż Polska jest krajem katolickim to nie możemy pozwalać sobie na "obwieszanie" krzyżami, co przy okazji byłoby ich bezczeszczeniem... Co ma krzayż do pałacu? Każdy prezydent kiedys umiera, co roku jest wiele katastrof, wszedzie mamy stawiac krzyze?... masakra normalnie jakas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
mohery są fajne tak mamy wszędzie stawiać krzyże żebyś wiedział nie dość że kościół na każdej ulicy to jeszcze krzyż na każdym rogu zróbmy wielki cmentarz z polski

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
i siemka tak w ogóle

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852


nie jest tak źle...

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5310
też tak uważam... po co ten krzyż ma stać pod pałacem prezydenckim... przecież tam nie było katastrofy? I dobre jest też w tym to , że ten krzyż nie ma zostać w ogóle zlikwidowany tylko przeniesiony do kościoła "za rogiem" ... Moim zdaniem troche wstyd przed turystami :P

PS. W ogole jaki temat w spamie na forum sportowym xD oryginalnie ;D

Rośnie biceps, rosną bary, nie poznaje mnie już stary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Dziś jak się uda zabiorą go tam gdzie jego miejsce.. i będzie po sprawie
Ale niesamowite, że takie rzeczy dzieją się tu i teraz.. jakby Ci ludzie chowani byli przez całe lata w zaścianku jakimś..
A nawet i w spamie na forum sportowym można o społeczeństwie pogadać, szczególnie jak takie głupkowate jest
I zgadzam się z tym, że wstyd wielki wstyd.. ale to POLSKA jest

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyviag gorny i dolny do lawki

Następny temat

Worek bokserski 180cm 45cm + wypełnienie

WHEY premium