SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zacisk do prasy marbo czy tak ma byc ?

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 676
Witam , mam problem , ponieważ kupiłem prase marbo i gdy chce założyc zacisk na ten pręt to po prostu nie chodzi jak zacisnę go . Zdjąłem gumową nakładkę która wchodzi w ten pręt , to tak zacisnę na maxa zacisk chcę założyc to żeby poszło dalej to aż tą farbę zdziera . Wychodzi na to , że jeżeli bym całą tą farbę z preta usunął dopiero by nachodził zacisk też tak macie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
Jest tak samo, umnie farba zeszła i nadal nie da się włożyć. Ten zacisk mam taki złotawy, a na sztangę normalne srebrne i te są ok. Raz go wbiłem na siłę i zdejmowanie skończyło się przy współudziale punktaka i młotka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 676
U mnie też taki złotawy jest . A od Gryfu niestety nie pasuje więc nwm co robic w sumie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Trzeba dokupić inny zacisk groszowa sprawa i po co się męczyć. U mnie do prasy idzie złotawy zacisk pasujący na furkę 25mm, natomiast do sztangi są zaciski koloru srebrnego, które też pasują idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Hej :)
Złote zaciski to te pasujące do fi 25 - czyli np rurek od pras czy wciągów, a srebrne są do gryfów na fi 28. Mają różne kolory by łatwo można było je rozróżnić, a najważniejsza sprawa jest taka, że na początku zawsze ciężko działają, ale po jakimś czasie jest lepiej i musi tak być bo to daje gwarancję tego, że nie spadnie niespodziewanie

Zmieniony przez - MS-Ania w dniu 2014-05-20 11:10:55

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
tak, złote są na fi25 ale cała farba zeszła z pręta prasy (obdrapałem resztę) i tak nie wchodzi. W sumie to i tak nie musze tam uzywać zacisku, wchodzi na styk 2x20kg, 2x 15kg, i jedna 10kg, nic nie spada. Jest to trochę za mało więc myśle nad zakupem kolejnych dwóch dwudziestek gumowanych.

A nie da rady dokupić "części eksploatacyjnych" do urządzeń semi pro? mam na myśli gumy na stojaki, tam gdzie odkłada się sztangę, bądź też te czerwone plastiki stabilizujące nakładane na końcówki rur. Zużyły się.

Zmieniony przez - elesdi w dniu 2014-05-20 14:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Da radę to dokupić, tylko trzeba napisać maila z takim zapytaniem - nie wiem niestety co ile kosztuje ;]

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka marbo ms-l014

Następny temat

Prosze o pomoc w doborze ławki

WHEY premium