SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST... Czy to chłop czy baba ze sprzętem MARBO zniknie każda nadwaga.. %-)

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę pociśnięte może te obecnie produkowane coś nie spasowane są ja tam mam cały komplet i ładnie wszystko siedzi. Ba zakładam 60kg na sztangielkę i ostro macham i ani drgnie. Chyba wadliwą sztukę dostałeś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
Aniu co ja chcę? to co wszyscy ostatnio od Ciebie a tak naprawdę to sztangę łamaną fi26

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
wybacz im rozpoczecie wakacji bylo musieli jakos swietowac % ...

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
DYLAUDIO - straszne rzeczy powypisywałeś.. Zaciski zginęły w transporcie i Ci je dziś wyślemy. Co do tych gryfów to średnio ja to ogarniam ,ale podpytam tu kogo trzeba.. po co się tak unosić, wszystkim wszystko pasuje, a Ty masz chyba kumulację możliwych problemów. Noo ale przy chociażby śladowej chęci współpracy - damy radę, tak?

shoxu kup nowe obciążenie, znam kogoś kto ładne sprzedaje, jak kołpaczki i gryfy mamy DOBRE - zobacz co Merlin89 napisał i ja się pod tym podpisuję tyż!

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Chyba kazda rzecz przed wypuszczeniem na rynek wypadaloby sprawdzic, szczegolnie jak bierzecie sie za profesjonalny sprzet

A jesli tu ktos to testowal to

Co do tych gryfów to średnio ja to ogarniam ,ale podpytam tu kogo trzeba..

chyba nikt tego tam u was dobrze nie ogarnia

po co się tak unosić, wszystkim wszystko pasuje, a Ty masz chyba kumulację możliwych problemów.

nie mam zadnej kumulacji problemow, tylko poprostu nie owijam w bawelne i jak cos mi sie nie podoba to mowie wprost, wiec ogarnijcie sie

Aha i jesli kupywalbym przez allegro to nawet nie ma o czym dyskutowac bylby negatyw z mojej strony

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-06-29 13:17:29

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
1. Ja nie muszę ogarniać produkcji gryfów :/ wiec się tego nie czepiaj, ok
2. Sprzęt jest testowany.. nie musisz w to wierzyć każdego dnia wysyłamy kilka, jeśli nie kilkanaście takich zestawów i od dnia wysyłki towaru do Ciebie nikt nic nie pisał, a uwierz, wcale nie jesteś wyjątkowy w tym 'nieowijaniu w bawełnę' większość ludzi lubi mieć wszystko piękne - płacą to wymagają, normalne, wiec na bank byśmy mieli sygnały od innych.. Do tej pory dajemy sobie rade ze sprzedażą i nie planujemy zmian.
A propos komentarza, nic nie napisze - wszystko zależny od tego czy ktoś chce się dogadać..
Poza tym jutro będą u Ciebie jutro nowe zaciski - spójrz więc na pozytywy, czyli np na szybkość rozwiązywania problemów..
I naprawdę nie musisz w kółko pisać w takim tonie.
Jest OK, przeżyjesz - zostaw sobie i ćwicz, baw się tym. Nie chcesz - oddaj. Krótka piłka. Nie ma się co spinać, niezdrowo..

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
Dla rozluźnienia


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
MS-Ania nie rozumiesz pewnych spraw, ale nie chce mi sie tego Tobie tlumaczyc bo to nie ma sensu

panbb masz dobry gust











Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-06-29 16:20:22

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
panbb no, przyda się niektórym :-]

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale spinka :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyviag gorny i dolny do lawki

Następny temat

Worek bokserski 180cm 45cm + wypełnienie

WHEY premium