SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOSNOWIEC 6.10 zawody STRONG MAN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
hmm
az z ciekawosci sam sprawdze
tylko nei wiem kiedy
bo jutro mam trening barkow
wiec niebardzo
i tez sie pochwale

"Zmartwienie rodzi się z czasu, który upływa, a nie wydaje owocu."

Pomyśl zanim wydrukujesz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heheh hextor czy jak ci tam,chcialbym w sposob kulturalny skomentowac twoja wypowiedz. Uwazasz ze wytrzymasz z 25 kilogramowym obciaznikiem trzymanym przed soba 10 sec. A moim zdaniem to bys go nawet nie uniosl w gore na wyprostownych ramionach. A gadanie glupot typu, ze liczy sie jakosc miesni(w twojim wypadku pewnie 1rwsza klasa), to najsmieszniejsze co slyszalem. Chcialbym zauwazyc ze niestety kulturysci beday na rzezbie, nie maja wysokiego pozimu sily(no chyba ze w porownaniu z toba), a ijakosc ich miesni, definicja jest nienaganna. Ja szczerze mowiac nie utrzymalbym takiego obciazenie przed soba zbyt dlugo stojac przy scianie, wiec skoncz mazryc i wez sie za trening, a nie herezje glosisz.

"qi,qi,qi the sound of the pig
number 3."

PzDrW ThOmAsH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 657
Nie zamierzam tutaj niczego udowadniać. Gdy dojdę do 20sekund z 25 kilogramami to wezmę udział w tej konkurencji przy najbliższych mi zawodach strongman. Wtedy ktoś się może zdziwić, że mały Adam pokazał, że masa to nie wszystko.

Najważniejsza jest harmonia.

*************
Fighter am I!
*************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
thomash i metrowiec pozdrawiam..
thomash świetny komentarz-lepiej chyba nie mozna było..
metrowiec koniecznie muszę spędzic z więcej czasu na siłowni-moja łapka jest w oplakanym stanie tylko 56 cm..do zobaczenia na eliminacjach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hextor sorki ,ze nazwalem cie jakies tam. Ale jednak nadal chcia;lbym bronic mojego zdania. Na pewno wykonujac dane cwiczenie prez jakis czas poprawisz w nim swoje wyniki, jak chociazby te trzymanie obciazenia przed soba. Jednak pamietaj, ze wyonywanie tylko i w kolko jednego cwiczenia nie doprowadzi cie w nim do stopnia mistrzowskiego. Mozliwe ze w pierwszym miesiacu(no moze 2 tygodniach), twoj poziom sily znacznie wzrosnie, jednak pozniej watpie abys mial super wyniki.Wiec jezeli juz koniecznie chcesz tak dojsc do tych 20sec(zakladam ze stoisz prosto przy scianie, i ciezar "wystawisz" na prostych rekach przed brode-w co srogo watpie po przezcytanieu profilu:) bez obrazy), to powinienes wykonywac tez inne cwiczenia na barki. Jak chociazby zarzut sztangi na proste nogi(ja jestem w tym slaby zarzycae okolo 100), czy tez szrugsy jak i tez wymach sztanigi nad glowe. SAM JEDNAK DZISIAJ SPRWADZE ILE UTRZYMAM TAKI OBCIAZNIK 25 KILOWY PRZED SOBA, WSZYTKO PRZYGOTUJE JAK W STRONGMEN, I NAPISZE WYNIK.
moze rzeczywiscie cienias ze mnie. mam nadzieje ze nieeeeee. .

"qi,qi,qi the sound of the pig
number 3."

PzDrW ThOmAsH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HHEHE do otrzymania doprego wyniko niedoszlo-sorki ale przerwalem trening bo zle sie czulem. Spr jutro ile sekund.

"qi,qi,qi the sound of the pig
number 3."

PzDrW ThOmAsH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Hexthor uwazam, ze thomas ma racje, to nie jest wcale takie proste jak Ci sie zdaje. 2 dni temu czytajac posty chcialem sie sprawdzic. Nawalilem pare ciezarkow do plecaka, zwazylem no i ok jest 25. Ale jakie to cholerstwo ciezkie w porownaniu do sztangi na silowni. Z bolem wytrzymalem 25 sekund pod sciana. Nastepnego dnia poszedlem na silownie, zalozylem 25 kg na sztange i czulem jakby bylo co najmniej 10 kg lzejsze.

Pozdrawiam

six
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 657
Nie na darmo napisałem o tej właśnie konkurencji. W pozostałych jestem słaby. Wyciskam marne 90kg na klate i nie więcej jak 60 na barki (na stojąco). Ale w tej konkurencji nie jest ze mną tak najgorzej. Głównym ćwiczeniem jakie będę wykonywał na poprawę siły i wyrzymałości w tej konkurencji będzie wypychanie sztangi (domowa, 25kg) stojąc (ćwiczenie na barki). Poza tym musze zwiększyć masę samych ramion i przedramion. A w ogóle to musze sprawić sobie w domu ławeczkę i zainwestować w lepszy sprzęt. Napisz Tomash jaki miałeś rezultat.

Najważniejsza jest harmonia.

*************
Fighter am I!
*************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
jaka była kolejność?

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Stronczek do zobaczenia na eliminacjach. Bede mocny.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjecia z MS SRONGMEN w Malezjii

Następny temat

Podstawy trójboju

WHEY premium