SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNiZ FORMA

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 433 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2680
nie wiem może źle mierzę zawsze dolny pułap biorę, żeby nie zawyżać obwodów :P nie da się poprawić swoich wad genetycznych z dnia na dzień to trwa latami mogę to robić 10 lat jak np. futurebody i to zrobię :P mam ostatnie zawody w tym roku jako junior więc wychodzę :D rok temu nie mogłem pomimo świetnej formy a w tym jadę się sprawdzić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
w pierwszym posilku ladujesz do blendera owsiane, jajka, banana i mixujesz ? jak to smakuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
pytam dlatego, ze znudzilo mi sie codzienne smazenie plackow owsianych, o smaku nie wspomne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 433 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2680
smakuje zaj**iscie,zwlaszcza jak banan jest slabo posiekany, ja nigdy nie jadlem placka bo mnie zapycha i nie daje zjesc go calego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
no dokladnie, dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
surowe jajka jesz?
nie wchlaniaja się gorzej niz po obrobce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaj**ista forma, gartulacje zostawiam soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
wreszcie ktos kto pisze normalne wymiary, nie jak wiekszosc stoi na 2 zapalkach i 70-75 w udzie przy twoim wzroscie :)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
Naprawde dobrze to wszystko wyglada juz. Klatka wedlug mnie poprawiona, idzie do przodu, widac. Rosniesz nam powoli na Polskiego Flexa Lewisa ( oczywiscie jestes wyzszy, ale tak patrzac na ciebie on mi przyszedl na mysl) Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Sylwetka sylwetką, rzucają się w oczy znakomite wyniki siłowe: w podstawowych bojach ciężar ponad 200% wagi ciała na serie, naprawdę nieźle. Sniz, nadal pracujesz na 2 etaty? Strasznie zmęczony wyszedłeś na tym filmiku. Plan wygląda profesjonalnie, ktoś pomógł Ci go układać czy wziąłeś z jakiejś stronki dla prosów? I ost pytanie: opowiesz coś o suplementacji, pobudzaczach i środkach do regeneracji, które stosujesz przy swoim trybie życia? Zawsze mnie to ciekawiło, dużo pracujesz a treningi strasznie ciężkie i bardzo objętościowe, teraz naliczyłem nawe 40 serii na jednej sesji

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat 173cm 75kg staż 6 lat

Następny temat

17 lat 1.5 roku staż do Oceny

WHEY premium