SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNI PRO MASS 3650g - opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 727
SNI PRO MASS 3650g , co myslicie otej masowce ? moge tanio (pozniezej 100zł) potrzebna szybka odpowiedz

Pare tabletek Metki dla poprawy sylwetki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
brałem tego gainera

uważam że jest dobry - jakość/smak/rozpuszczelność

3,6 kg poniej 100 zeta to tanio

ja bym brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
Osobiscie niewzialbym do geby zadnego produktu tej firmy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Pro Mass SNI ... ostatnimi czasy jest jednym z najlepszych generów ... SUPER SIĘ WCHŁANIA , waga idzie nadspodziewanie dobrze , smak wyśmienity ... miesza sie super , nie zostaja grudki ... jednym słowem super ... sprawdza się zwłaszcza u tych co mają małą wagę i są szczupli po 4 - 5 baniakach 3650g wagapójdzie 10-13 kg ; sprawdzone na ludziach od 17lat-ka do 45lat-tka ... wszyscy zadowoleni ...

... autorów sądzą ich dzieła, nie autorzy autorów ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Taymer - chyba kpisz

Jaka może być opinia o gainerze?

Nie warto, dopracuj dietę - wyjdzie 7X taniej i zdrowiej.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
taaaaaa masz racje Knife ... żartowałeeeeeem przecie... sorry wielkie ... poprostu ktoś ze SNI dał mi trochę kaski , żebym promował to świństwo ... według mnie to kicha bo za to trza płacić , a za ryż i piersi z kurczaka nie ... dają za darmo pod marketem, zawsze w piątki o 15h00, taka akcja dla biednych... albo od razu myknąć omnadren albo matanabol i masa pójdzie sama ... rozumiem Cię ... jeszcze raz sorry , że żartwałem
... wiesz akurat kontener przyszedł do Tadzia z FitnessAuthority i jako balast służyły genery SNI i dlatego trza je wyprzedać ... ...

... autorów sądzą ich dzieła, nie autorzy autorów ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Waga pójdzie X kg to i sam o tym wiesz. Zależy kto, co, jak ćwiczy, co je.

Nie można stwierdzić, że ktoś zje X kg - to zyska tyle a tyle masy.

Nie ma reguły.

Jedzenie wyjdzie 7X taniej niż gainer i chyba o tym wiesz.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
KOlega dostał pare groszy i poleca te produkty,ale czy sa żeczywiście skuteczne i dobrej jakości. Piszmy prawde bo i tak jest troche bałaganu na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
... Danieloo ... powiem Ci tak ... kupiłem kilkadzieścia baniaków Pro Mass SNI, bo trafiła się okazja za cenę jednego - 2 sztuki w fitnessauthority.pl ale bez etykiet, kupiłem dlatego bo wcześniej zapromowal mi je Cyberbaker, właściciel ******** i imperium sportu ... i rzeczywiście ludzie w przedziale wiekowym najmłodszy 17lat , najstarszy 45lat zaczęli to brać... są zachwyceni; więcej energii, więcej siły, niektórzy powiedzą, ze to placebo ... ale powiem Ci, że sam kończe już drugi baniak (truskawki smak) i przyznam, że już od bardzo - bardzo dawna nie byłem tak zadowolony ... to tyle ... a pieniedzy żadnych firma nie płaci bo mijałoby się to z celem, produkując kiszkowate suple i jeszcze za to płacąć dla ludzików, bez sensu ... logiczne chyba ... i jeszcze jedno zauważ , że SNI jest firmą amerykańską i mało który sklep ma jej produkty w PL ... oczywiście dodam, ze razem z Pro Mass bierzesz białko i jakies prochormony, masa idzie tak, że często i koksów nie trzeba - oczywiście do pewnego etapu ... kumasz troche temat ? ... pozdrówka

... autorów sądzą ich dzieła, nie autorzy autorów ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Ok ale wcześniej napisałeś ze to szit i dostałś kase za promowanie tego, Ale jak kupiłeś po promoci i uważasz że jest ok. POzdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
"razem z Pro Mass bierzesz białko i jakies prochormony, masa idzie tak, że często i koksów nie trzeba"



Wyjdź.

PROHORMONY = syf co może trwale uszkodzić nasz organizm - układ hormonalny i narządy wewnętrzne.

A co do tego, że idzie masa - to wystarczy dieta, trening, jakieś białko, kreatyna ewentualnie.


Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-15 16:01:15

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taymer - że nie wyłapałeś jeszcze bana , to się dziwię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.Mass XXL- Dieta, Ektomorfik 50kg. MASA

Następny temat

Z czym mieszac storm i shocka?

WHEY premium