SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKANDAL!! KTO USUNĄŁ TEMAT????!!!!!!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musimy wierzyć że wreszcie ktoś zacznie się interesować tym co kto tu pisze i każdy będzie się mógł wypowiedzieć oczywiście nie obrażając nikogo bez podstaw i nie tylko wazelinując Panu Jarkowi i Piotrowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
Byk masz racje ! zreszta ile to federacji jest na przyklad w roznycg sportach w USA i kazdt ma prawo reklamowac swoja organizacje na publicznym forum nikt tego nie mzoe mu zabronic nie ma co stawiac swojej na 1 miejscu jako niepowarzalnej , legalnej i wogole nie z tej ziemi i loic inncyh , troche oglady panowie silni Pozdro !!

654 tank hunter batalion

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
Byk ma rację każdy jest dorosły i ma swój rozum napewno nikt by na takie eliminacje w ciemno nie pojechał ( chociaż może jakiś wyjątek by sie znalazł ) jednakże wiadomość o nowych eliminacjach można było przyjąć z zaciekawieniem, swoją drogą ciekawe jakby tamten post się rozwinął. A tak pozostały tylko wzajamne oskarżenia. Niestety metrowiec postąpiłeś moim zdaniem trochę zbyt pochopnie a twoje tłumaczenie też nie jest w pełni jasne, że to twój dział, moim zdaniem to dział, w którym jesteś moderatorem, ale czymże byłby on bez zwykłych użytkowników udzielających się w nim w dużej mierze więcej od Ciebie. Nie zapominaj, że dział ten żyje dzięki zwykłym użytkownikom .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Raczej nie zabieram głosu w tego rodzaju dywagacjach,ale istotnie brak co poniektórym osobom tutaj obiektywizmu.
Od tego jest forum dyskusyjne,aby prowadzić polemikę,wyrażać swoje opinie i wymieniac poglądy.Każdy ma do tego prawo,gdyż właśnie to jestem celem istnienia tego rodzaju forum dyskusyjnego,a odmiennośc poglądów nie może być powodem deprecjonowania poszczególnych osób.
Nie jestem zwolennikiem żadnej ze stron waszego sporu,gdyż bardziej istotne jest dla mnie dobro strongman niz pewne zbyt ambicjonalne dążenia działaczy czy zawodników.Uważam,że federacja powinna byc tylko jedna,ale za to z pierwszą,drugą czy nawet z trzecią liga strongman.Jak to się jednak wszystko skończy,nie wiadomo...czas pokaże?

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
przeczytalem ten post i mam jeden wniosek, cala ta klotnia przypomina sytuacje kiedy dwoch koxów kloci sie kto ma wiekszy biceps i kto ma lepszy miesien, czy to takie wazne?! NIech inni to ocenią jesli dacie im szanse! W dupie mam wszystkie organizajce nie znam ani jednej ani drugiej wiec jestem obiektywny, niech jedni umieszcza ogloszenie i drudzy i kazdy bedzie happy!w ten sposob nie byloby zadnego jak sie to metrowiec wyrazil ''chaosu'', poza tym przeanalizuj sobie wypowiedzi wszystkich w tym poscie i wyciagnij wnoiski bo dla mnie sa one jasne i sformułowane powyzej
ps: ZACHOWUJECIE SIE CZASEM JAK DZIECI, dorosłe chłopy byłoby was wstyd!

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam myśle tak jak poprzednicy czyli żeby każdy se zrobił ogłoszenie i żeby jedni od drugich nic nie chciał bo dalsze dyskusje moim zdaniem coraz bardziej pogarszają sytuacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Czekam z niecierpliwoscia na oficjalne ogloszenie i nic. Za 4 dni eliminacje. Co jest? Rozpadla sie nowa federacja?
Jednak ktos chcial z kogos zrobic wala.

Pozdrawiam
METROWIEC

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Przepraszam nie federacja tylko Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strong Man.

Pozdrawiam
METROWIEC

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Nic się nie odzywałem w tej kwestii,ale istotnie jakoś ucichło o trzeciej fedaracji.I co dalej? Stowarzyszenie umarło zanim sie jeszcze narodziło?

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli faktycznie to był jakiś wałek to very chu jo wo. I tak sytuacja jest już napięta. choć z tego co słyszałem to Stowarzyszenie, które się ogłaszało istnieje naprawde i ma siedzibę w Iławie. Organizują zawody kadłubowe, coś na kształt Eligiusza Grothy w Lęborku.
Ale po co ogłaszali eliminacje to nie wiem. Do czego? Do zawodów gminnych, kadłubowych?
Ja zapraszam wszystkich na eliminacje do Gniezna:) - METROWIEC NIE USUWAJ TEGO!!!!!!!!!


to be, k****, or not to be?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła i areoby???

Następny temat

MŁODZI GNIEWNI !!!!!!

WHEY premium