SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Leucine Carboplus

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17705

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2236
Carbo ok, brzoskwinia wg mnie podlatuje chemią

Po pierwsze zwiększ masę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6805
A jak się ma picie tego w trakcie treningu ok. 35g podczas redukcji na low carbie? nie zaszkodzi to?

AG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
mozna jak potrzebujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6805
A co byś polecił bardziej to czy jakis izotonic?

AG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
moze byc to, masz leucyne dodatkowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6805
Ok, dzieki za pomoc.

AG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
Ja mam truskawke i jestem bardzo zadowolony.
Jest dość delikatny w smaku i można spokojnie rozrabiać go w jednym szejku z np. białkiem czy BCAA dla mnie bomba!

No i ta cena ^ ^ biorąc pod uwagę to iż znajduje się z nim tyle leucyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Produkt godny polecenia.

Mam smak cytrynowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
szamałem wszystko smaki i są ok ale najlepsze truskawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 657
Panowie, węglowodany jak węglowodany, ale jakie?

Nie sztuka zrobić tak tanie carbo, a w środku nawalić od cholery jedno i dwucukrów, które w swojej diecie unikamy i jedynie po treningu przyjmujemy. Nie wiem co tam za węglowodany są, ale jeśli nie ma węgli złożonych w dużej mierze (chociaż wyższych oligosacharydów) to lipa, a gainer z tego robić to samobójstwo.

Na razie biorę Carbonoxa Olimpu, który ma niską cenę tak samo, ale mam wypisane przynajmniej:
Węglowodany 47,5 g
w tym cukry 12,5 g

A po składzie na opakowaniu można dojść do wniosku że mamy zarówno cukry proste, i inne, które są wchłaniane z różną intensywnością i na różny okres czasu dają nam energię co jest dobre, do tego mamy witaminki. https://sklep.sfd.pl/Olimp_CARBONOX-opis26327.html


Jednak tutaj w produkcie SFD mamy bardzo kuszącą Leucynę. Przez co produkt ten bym wziął bo minerały i witaminki w większych dawkach biorę z tabsów. Muszę jednak wiedzieć dokładnie jakie tam węglowodany i z czego są.
Ogólnie chyba glukoza i maltodekstryny w proporcjach jak zwykle są, jednak wielka szkoda że nie ma izomaltulozy też w składzie, która ma naprawdę przedłużone wchłanianie i byłaby bardzo mile widziana.


Zmieniony przez - shusty w dniu 2013-04-25 16:19:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - Wpc Protein Plus

Następny temat

SFD - WPC Protein ECONO 80

WHEY premium