SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SENSACJA!!!Mistrz kungfu wyzywa BJJ do walki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Chlopczyku" to mozesz do swojego starego mowic. Jesli Ci pozwoli. Vale Tudo jest konfrontacja styli. Czegos jescze nie rozumiesz?

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Startować to mogą cioty, wygrywać i być w czołówce - tylko najlepsi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie obrażając nikogo i żadnego stylu zadam pytanie. Boruta, czy myslisz że to twoje bjj poradziłoby sobie z brucem lee? Bo ja nie widze żadnego innego godnego przeciwnika dla cudownego bjj. I czy miałbys odwage stanąć do walki z nim?

Porządek jest tylko jednym z przejawów chaosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"bjj poradziłoby sobie z brucem lee?" - pewnie że Bjj by sobie z nim poradziło.Dziecko nie pisz więcej na tym forum i dalej idź oglądać filmy karate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak Gracie poradził sobie z Sakurabą ;-> ? Ja myślę, że każdy miał by swoje szanse, inna sprawa jak by je wykorzystał. I zanim napiszesz o kimś "dziecko" uzupełnił profil, żeby cię nie posądzono o to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1665
Po***** się klucicie. Kazdy kto widzial UFC Pride itp. wie ze sa to walki pelnowartosciowych zawodnikow. Nie zgodze sie z Boruta ze walki w klatce to konfrontacja styli. Wedlug mnie to tylko konfrontacja ludzi (nikt nie cwiczy czystego stylu)i taka jest przyszlosc sztuk walki- trening przekrojowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obejrzyj sobie pierwsze UFC.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-07-14 20:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1665
Co do pierwszycg czterech - pieciu zgadze sie z toba- byly konfrontacja styli, ale ja pisalem o wspolczesnosci. Od tamtych edycji minelo ladnych kilka lat w czasie ktorych trening sztuk walki zmienil sie zupelnie. Kazdy chce cwiczyc i w stojce i w parterze, dzisiaj pewnie Royce tak latwo by sobie nie poradzil z wiekszoscia tych samych zawodnikow. Najbardziej jestem ciekaw jakby wygladala dzisiaj jego walka z Kimo Leopoldo, mysle ze Kimo mialby wielkie szanse wygrac te walke .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Rayan:A jak myslisz,czemu wiekszosc z nich nie startuje juz? BO 70% z nich nie podolalo zmianie formuly walki i zakresu niezbydnych umiejetnosci stojka+parter + talent

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1665
No i wiekszosc z nich ma juz swoje laaata... a mlodzi czekaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odnosnie bjj

Następny temat

GOGOPLATA;)zupelnie nowy chwyt!

WHEY premium