SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SCIGANIE POLAKOW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Artek
Nie widzę za bardzo powodu dla którego I.P.F,dążyłby do wykoszenia Polaków z rywalizacji.
W chwili gdy to właśnie I.P.F zgłosił naszą dyscyplinę do MKOL ,wykaszanie kogokolwiek nie miałoby sensu.To jak podcinanie gałęzi na której się siedzi.Bo im większa ilość pozytywnych wyników badań ,to tym bardziej oddala się możliwość wejścia do dyscyplin olimpijskich.

Poza tym to WADA decyduje kogo wziąść do kontroli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
Krzysiek , moim zdaniem eliminacja Polakow pozwoli innym krajom rywalizowac , zdecydowanie Rosja Polska i Ukraina to potęgi trojboju a od wrzesnia wszyscy jestesmy w grze wiec trzeba zrobic pewne roszady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Artek
Coś się jednak zmieniło w kontrolach,zobacz na przebadanych zawodników podczas MŚ Masters w WL-SCHWEDT

Na 32-ie próbki ,aż 9 to byli zawodnicy Niemiec czyli organizatorzy.

Tylko dwóch Polaków poszło na badania,Markwat i ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
Masz racje ze sie zmienilo , jest to spowodowane tym iz Polska przystąpila do ogolnoswiatowego programu i zawodnicy kadry są monitorowani caly rok tzn.lotne kontrole bedą nas odwiedzac w niezapowiedzianych wizytach, pewnie wypelniales odpowiednie pismo i wiesz o czym mowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
he,he
Ja już znalazłem , sobie sobowtóra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6169
WADA chce na listopadowym zjeździe uchwalić zwiększenie kary ( za wpadkę dopingową) z dwóch do czterech lat ( szczególnie przy stosowaniu sterydów o długim okresie wykrywania) rozpatruje też kary dla zawodników posiadających i rozprowadzających środki dopingowe tak jak to sie ma w kolarstwie.Samo udowodnienie posiadania i rozprowadzania ( bez pozytywnego wyniku) pozwala na ukaranie zawodnika. Rozpatrują też zwiększenie kar finansowych dla dyscyplin nie olimpijskich.

dzień bez wstawania jest piękny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
OK
Wszędzie same kary i coraz wyższe kary...
A czemu WADA nie przeznaczy części kasy na nagrody dla zwycięzców,rekordzistów-przebadanych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6169
Bo oni są tylko od łapania a nie od nagradzania

dzień bez wstawania jest piękny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Ale kasują nas za każdym razem ,na ME,MŚ !
Ja przynajmniej jestem ciągle kontrolowany,a zatem wiem za co płacę

I nikt nie może mi zarzucić,że zrobione przeze mnie wyniki nie były potwierdzone kontrolą.Chociaż czy to coś zmienia,w przypadku weteranów ?
I tak nikt się nami nie interesuje.
Chyba dopiero pobicie rekordu Świata seniorów,może zwrócić na nas uwagę.Ale po zmianie przepisów,będzie to jeszcze trudniejsze.Ale nie niemożliwe


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2007-10-17 17:18:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6169
Wzorek, ja jestem za dokładnymi badaniami ale też za poważnym traktowaniem!! Zobacz Olech dziś znów zdobył złoty medal MŚ i rekord Świata w przysiadzie 350kg ile medali zdobył??? I chory przepis zablokował mu stypendium a gdzie związek!! powinien takim zawodnikom sam zabezpieczyć finanse co dla związku 1.000zł miesięcznie ale ......

dzień bez wstawania jest piękny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarte Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w TS-02.12.2007

Następny temat

Masa :)

WHEY premium