SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA/PH - masa czy rzeźba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Tak się zastanawiam od czego to właściwie zależy, że dany środek daje takie a nie inne efekty. Zawsze wydawało mi się, że im jeżeli indeks anaboliczny jest wysoki ale androgenny niski to jest to środek przydatny przy robieniu rzeźby lub siły bez zwiększania wagi a jeżeli ma wysoki indeks androgenny to daje dużą masę czasami też niezbyt czystą. Jak to właściwie jest, bo np. Superdrol czyli bardzo mocny środek daje potężną masę mając niski indeks androgenny. Albo niektóre środki dające potężne przyrosty ale bardzo niskiej jakości masy (zwodą i tłuszczem). Zachęcm do wypowiedzi i podzieleni się opinią i również własnymi doświadczeniami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
nie srodek ale dieta

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
No chyba nie do końca. Np. na Oxanavar nie zrobisz masy jak na Superdrolu bez względu na dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma tak,że środek buduje "wodę i tłuszcz" . Jak żresz źle to i złą masę "budujesz".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Jak jesteś na masie to musisz dużo jeść, żre świnia. I na niektórych środkach łapie się czystszą masę niż na drugich. A, że dieta to podstawa to chyba oczywiste. Proszę o konkretne wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
przyklad kolega na 7 tyg cyklu prop czyt. przeciez na czysta mase przytyl 13 albo 14 kilo woda tluszcz glikogen i znikome ilosci miesni . jak dla mnie wszystko zalezy od diety ja na metce lapie gora 4 kilo wagi jeden odplynie i jest ok wymiary i slila w gore ale przeciez meta nie jest na czysta mase??? takie wypowidzi sa z dupy wziete jak znasz swoj organizm to na kzadym srodku zrobisz mase czy rzezbe wszytko zalezy od michy i celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Jak kolega brał prop na czystą masę a do tego dieta była ukierunkowana na zatłuszczenie organizmu (czytaj-brak diety) to masz już odpowiedź. Niech się wypowie ktoś konkretny bo na głupoty szkoda mi czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
ja p******e a czego ty oczekujesz ? ze co ktos wpadnie i powie ten srodek jest na to a ten na tamto i dzieki temu indeksowi lepiej ci masa wskoczy etc. piszesz zeby podzielic sie opiniami to to robie . kluczem jest micha nie wylapales o co mi chodzilo bez odbioru panie konkret lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak Ci szkoda czasu na głupoty to ich nie pisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Widzę, że bardzo kumaci jesteście. Istne spece od suplementacji i dietetyki. Na cholere komu opinia, że jak jesz badziewie to jak badziewie wygklądasz ???!!! Temat jest o tym co powoduje, że dany środek działa tak a nie inaczej...... np. stopień aromatyzacji, wspomniany wcześniej indeks A/A itp.a Wy mi wypisujecie frazesy i to jeszcze cwaniakując. Panawie nie róbcie jaj. Pozdrawiam kumatych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie płacz, jakoś to będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenadrol

Następny temat

Poziom testosteronu a żylaki powrózka nasiennego

WHEY premium