SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaby bark...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
no bo chętnie w juniorach bym dłużej powalczył:) a tak będę już młodzieżowcem(?)

sekcja u mnie jest od marca ubiegłego roku a treningi zacząłem w sierpniu, bo miałem kontuzję..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
aha, ile masz lat tak ogolnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
17, rocznikowo mam 18 podałem w 1 poście:) urodziny mam grudniu, szkoda, że to niema wpływu na to :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ten trening jest ciężki więc uważaj. Nalepiej by było jakbyś z trenerem uzgodnił wszystko bo w koncu to on wie na jakim poziomie jestes i co bedzie dla Ciebie najlepsze. Zdaj relacje po walce jak Ci poszło, powodzenia!

GSP_MMA w moim profilu masz wszystko, pzdr.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Co do tego treningu, to ma to wyglądać tak - przez 20 sekund bije w mojego kumpla i on we mnie - zderzamy się rękawicami, potem 20 sekund bicia sie luźno na lewą rękę z różnymi ciosami, potem znowu to uderzanie w rekawice i tak łącznie 12 razy? czy najpierw 6 rund tego potem 6 rund tego?

potem tarczowanie przez 20 sekund - na maksa to ma być? 20 sekund sparingu i te pompki... znajde je gdzieś na internecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Kurde mam ten sam problem, tylko jak bije sierpy to odczuwam najbardziej bark lewy, we wtorek spróbuję ten trening na poprzedniej stronie wykonać. Co trzymania łap na poziomie barków to dużo tego robiliśmy na Karate i wtedy mniej bark odczuwałem ale to było dawno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
1)naprzemian
2) nie tarczowanie tylko uderzacie rekawica o rekawice tylko naprzemiennie łapami jak na tarczach
3) pompki opusc sie na ziemie na max przy pompce tak by nie dotykac brzuchem podłogi, dosłownie pare cm nad ziemią. Teraz tak sie gibasz góra dół takie spięcia ruch moze 3-5 cm i w ciągu 20 sekund tak ciśniesz wliczając w to 2 pełne pompki w połowie ćwiczenia.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Olek bark przy uderzeniu czujesz (ból) czy poprostu po kilku łapa Ci puchnie i nie jestes w stanie dalej bić?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Mam to na treningu robić czy mogę w dnt? aha czyli po prostu w jednym momencie bije on i ja i sie zderzamy rekawicami, tak?

czuje, że to mnie ostro wykończy. A jadę na sparingi w piątek do Zgorzelca.. więc mam to wcielić już?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Jak uderzę kilka razy to czuję zmęczenie już w łapie i trudno wtedy uderzać i trzymać garde.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki BJJ

Następny temat

masa a boks

WHEY premium