SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaba siła

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

85

Wzrost

184

Stan zdrowia

Zdrowy

Cel/problem/opis

Większa siła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
Witam zrobiłem redukcje spadłem jakoś 5 kg ;P wydaje mi się że jesst git ;P jest masa mięsniowa nawet nawet ale jest maly problem fajnie wygladam ale słabo ze siła / a nie chce być duzy i brac na klate 60 kg .... ;( (pięta achilesowa ) chciałbym przez 2 miesiace teraz zrobic trening na siłe ;P Problem jest taki ze nie wiem czym sie charakteryzuje ten trening jak dlugie przerwy , ile serii itp ? czytałem rózne fora ale tam różnie pisze raz że 6 powtórzeń a nie raz 4 więc już sam nie wiem :( prosze o pomoc , aktualny plan treningowy ( prosze o jakies sugestie co do niego bo nie jestem profesionalista nie wiem czy dobrze ułożony ale jade już na nim 2 miechy ) ps nogi robie w niedziele

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
Co sądzicie ???
A
- przysiad przedni 5x5
- wioslo5x5
- wycisk sztangi na płaskiej 5x5
- wycisk żołnierski 5x5
- uginanie ze sztangą 2x10-12
- francuz stojac 2x10-12

B
- wykroki 3x10
mc 5x5
- wycisk na skosie dodatnim 5x5
unosznei sztangi wzlduz ciala 3x10
- mlotek 2x10-12
- wycisk wąsko 2x 10-12




Zmieniony przez - Trenuj**oSprawiaMiToPrzyjemność w dniu 2014-08-09 15:33:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbuj 5x5 Bill Starr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 863
Ja aktualnie robię sobie normalny trening, z tym że robiąc klatkę na płaskiej robię właśnie 5 x 5, to samo MC, wyciskanie żołnierskie i przysiad. CO prawda stosuję to drugi tydzień, ale jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zadaj sobie jedno proste pytanie, w jakim celu chcesz "brac na klate" coraz wiecej? do czego ci sie to przyda?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
mi nie chodzi tylko o klatke :P chodzi mi o ogólną siłe , ktoś pomoże jak długo przerwa ma trwac ile powtórzeń .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zerknij na fbw lub push/pull

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 863
Wydaje mi się że na naszym poziomie czas przerwy między seriami nie ma kolosalnego znaczenia w sile, a raczej ilość ćwiczeń i ich dobór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
własnie nie ogarniam tego push i pull i fbw , moze ktos pomoc zrobic ten plan . Dla mnie to czarna magia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 863
Nie ogarniasz push/pull czy fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
rozumiem troszke ten push i pull ale która metoda bedzie najbardziej wydajniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
podobno to fbw dobre ale to jest doslownie czarna magia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki na siłowni..Co i jak ?

Następny temat

Redukcja POMOCY !!

WHEY premium