SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W + Tussi?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Witam
od tygodnia stosuje jedną miarkę S.A.W przed treningowo, i zastanawiałem się nad dorzuceniem 30mg efki(tussi)
Co o tym myślicie?

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Spróbuj więcej S.A.W-a dać

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
jak uzywasz i tak efki to mozna polaczyc, fajne pobudzenie musi byc. Co do dawek efki to juz na kazdego inna inaczej dziala wiec sam musisz probowac. Nastepnym razem do dzialu doping z takim pytaniem... (regulamin)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
daj 10-15g samego saw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
zmienianie dawki saw-u i tak nie zblizy do dzialania efki a jak o to chodzi to mozna laczyc... jak zaslabo kopie to dodaj tussi ale i tak z butow to Cie nie wyrwie nie te skladniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Dla mnie dawka w zupełności wystarczająca sawa to 12,5 grama i jest naprawde git

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Chce dawkować jedną miarkę tylko ponieważ chciałbym żeby na dłużej starczyło :) czy też macie tak że podczas biegania bolą was strasznie łydki? nie wiem czy to przez składniki pompujące, lecz czasem nie mogę wytrzymać.
Odnosnie S.A.W..jedna miarka to 5 G tak? ciekawe bo dzisiaj (z nudów) sprawdziłem przesypując proszek miarką i wyszły 37 porcje (miarka troche poniżej pełnej)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Tak, jedna miarka to 5g

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 799
jedna miarka sawa to chyba 10g :P

Jeśli pomogłem? - Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 799
z ciekawości całą miarke sawa przesypałem do miarki po gainerze z oznaczeniem i wyszło mi że 10g :P

Jeśli pomogłem? - Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
udało mi się dostać tussi bez recepty, jestem obecnie na redukcji i zastanawia mnie to połączenie + mocna kawa :)

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w sprawie odżywek.

Następny temat

Mutant Mass a dieta

WHEY premium