SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba - utrata tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59
Witam wszystkich serdecznie, i z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi uzyskane w tym temacie. Jest wiele tematów na forum na ten temat, jednak nigdzie nie mogłem się dowiedzieć wszystkiego, różnie są sformułowane pytanie jeszcze inne odpowiedzi.

W najbliższym czasie mam zamiar zrzucić , schudnąć czy jakkolwiek to nazwać przysłowiową "oponę". Przygodę z siłownią zaczynałem około 4 lat temu, jednak suma czasu kiedy aktywnie ćwiczyłem będzie bardziej zbliżona do 2 lat.( bywały przerwy nawet pół roczne)
wiek 25 lat
cel: pozbycie się tłuszczu bez straty masy mięśniowej
czas: około 2 miesięcy
wymiary ( około): 38 cm biceps, 105 cm klatka, 96 w pasie
waga: 90 kg wzrost 183cm
Do końca roku mam zamiar zrzucić około 4-5 kg mam nadzieje jedynie tkanki tłuszczowej, do uzyskania tego efektu mam zamiar zakupić :
OLIMP 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE
Olimp BCAA Xplode 700g AMINOKWASY BCAA+GLUTA XTRA
oczywiście dołożyć odpowiednią dietę oraz ćwiczenia,pytanie brzmi:
1. Czy te suplementy są odpowiednie i pomogą mi uzyskać odpowiedni efekt?
2.Będę szukał na własną rękę planu oraz diety, ale mile widziany konkretne linki
Chce uzyskać podkreślenie sylwetki jeśli ktoś ma dodatkowe rady z chęcią wysłucham,pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
https://www.sfd.pl/-t276436.html - zacznij od wyliczenia zapotrzebowania orientacyjnego z tego wzoru. W następnej fazie się ustali jakiś rozkład makroskładników.
Jeśli dieta będzie dobra to te suplementy nie będą potrzebne, białko to jedynie dodatek do niej. Co do BCAA to zdania są podzielone, może się przydać ale nie jest konieczne.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
dubel.

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2012-10-15 12:48:33

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59
davidnth
https://www.sfd.pl/-t276436.html - zacznij od wyliczenia zapotrzebowania orientacyjnego z tego wzoru. W następnej fazie się ustali jakiś rozkład makroskładników.
Jeśli dieta będzie dobra to te suplementy nie będą potrzebne, białko to jedynie dodatek do niej. Co do BCAA to zdania są podzielone, może się przydać ale nie jest konieczne.


Hmm postaram się zaraz obliczyć zapotrzebowanie dzięki tej stronie, jednak jak uwzględnić przy tym fakt że pracuje fizycznie czasem nawet po 12h dziennie przez 5 dni w tygodniu? rozchodzi mi się o to że nie będę zapewne chodził na siłownie wypoczęty a tym bardziej muszę mieć "trochę" większe zapotrzebowanie kaloryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Przyjmij zatem górne granice, które tam są.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59
davidnth
Przyjmij zatem górne granice, które tam są.


jeżeli nigdzie nie popełniłem błędu to wynik jest około, bez cyferek po przecinku, zaokrąglone w górę : TDEE = 3392 kcal (maksymalne granice)

Zmieniony przez - rasta61 w dniu 2012-10-15 13:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
No jak widzisz sporo dość, nie powinno być problemów z przemęczeniem wielkich. Spróbuj, pociągnij jakieś 2tygodnie i poobserwuj jak to wygląda.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endo, dieta masowa do sprawdzenia

Następny temat

do poprawki 2 redukcja

WHEY premium