SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba i utrata tkanki tluszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 931
Witam.chcę kupić odżywki na redukjię tkanki tłuszczowej a więc białko wpc ostrowi do uzupełnienia braków w diecie i z powodu braku kasy he,bcaa (do ochrony miecha) no i thermo speed extreme i może jakieś witaminki?? może TREC MULTIPACK 36; 120 KAP co wy na to??

Waga: 89 kg

Wzrost: 180

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: 38.5cm

Obwód talii: ok 95cm

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła,praktyka

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Bieganie,basen

Odżywianie: -

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: 6 razy w tygodniu;)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: giner.kretyna.tse i dużo innych

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Ja

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9155
Rozpisz dietę, to będziemy mogli się wypowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 931
Diety nie mam ułożonej bo po 1. nie mam tyle kasy na nią a po 2.jestem jeszcze na utrzymaniu rodziców i po 3.wiem że dieta to podstawa ale wiadomo przy normalnym trybie roboty czy szkoły nie ma chu..a żeby ją praktykować niestety;/ więc jem z umiarem dużo ryżu,kaszy,makaronu,raz w tygodniu na obiad ryby,jaja itd. no i do tego giner PODSTAWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2663
"giner PODSTAWA" wyczerpałeś temat :D

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14911
no to przestan jesc to co jesz teraz i brac tego 'ginera' to powinno zaczac leciec w dol..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2663
w skrócie węglowodany na śniadanie i przed treningiem, reszta białko i tłuszcze, poczytaj podwieszone to sobie ogarniesz wszystko ze spokojem. Aha nie kupuj żadnych odżywek bo szkoda siana :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odżywki już kupiłem. a z dietą to postaram się ją ułożyć i trzymać. znam wielu ludzi co bez diety mają fajne sylwetki i idzie coś osągnąć bez niej ale wiadomo o dużo więcej pracy ale niektórych nie stać na ułożenie diety i nie mają czasu na jej utrzymywanie.bo na pewno co 2 na tym forum co ma dietę to zarabia fajnie i mieszka w bloku,i ma dużooo czasu.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15343 Napisanych postów 125606 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1425894
Pieniędzy nie ma na dietę a na gainera ma. Przed chwilą pisałem w innym temacie ile kosztuje gainer porcja 100g a co za to można mieć, mowa o śniadaniu była.
100 g owsianych ok 30 groszy tych lepszych + 2 jajka ok złotówki + mleko 1 zł ja zawsze 0.5 litra daje no to niech będzie 2,50 zł. 2,60 kosztuje porcja mutanta tego największego 3,40 porcja 3 kilowego Treca Mass XXL, czyli co?
Lepiej samemu zrobić z tego wychodzi i takich składników z żadnego gainera nie dostarczymy.

Że ktoś mieszka w bloku to nie znaczy że fajnie, wolałbym mieszkać w skromnym domku a nie z rombniętymi sąsiadami. Pozdrawiam sąsiadów z 2 piętra.

Dużo biegaj to coś pójdzie, nie każdy ma dobrą genetykę że na paluszkach słonych mu sucha masa idzie.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2010-04-16 14:17:29

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja pracuję studiuję ogarniam dziewczynę i jakoś trzymam dietkę więc jak 99% zaczynasz od wymówek. Ci co bez diety mają idealne sylwetki to Ci co dostali dar od losu w postaci za****stej genetyki, Ty nie masz, więc musisz gibać całe życie z odpowiednią dietą. Proste.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Gainera kupiłem na allegro w promocji 6kg za 119zł z megabol.whey mass gain.a więc mi się opłacało. mass xxl 3kg kosztuje ok 100zł.a mutant mass 6kg ok 140zł ja na tym gainerze obleciałem ok 4 miesące.

Biegam cały czas w dni NT.po 25 minut.co 2 tygodnie zwiększam po 5 czy 10 minut.a przed bieganiem robię areoby. i dziennie napierdzielam brzuszki do upadłego!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
co do mieszkania to ja mieszkam w domu i ZAWSZE jest jakaś robota,albo na placu albo w domu.;):) ale nigdy bym się nie zamienił za mieszkanie w bloku;):):D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa sprawdzenie

injelly