SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywale dla Haye'a ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Jakis czas temu mówiłem,że Haye bedzie miszczem niemieckim WBA(jeśli nie zawalczy z Kliczkami)...Nie chce mi sie szukać tego cytatu,ale mówiłem, o obronach z Ustinovem,Rahmanem...Tak wygląda ranking HW WBA...Masakra...

1. RUSLAN CHAGAEV (OC) UZB
2. NICOLAY VALUEV RUS
3. DENNIS BOYTSOV (WBA I/C) RUS
4. ALEXANDER POVETKIN RUS
5. ALEXANDER USTINOV (EBA) RUS
6. HASIM RAHMAN USA
7. TIMUR IBRAGIMOV (NABA) UZB
8. ALEXANDER DIMITRENKO UKR
9. KALI MEEHAN AUS
10. TOMASZ ADAMEK POL
11. DENNIS BAKHTOV (PABA) RUS
12. JEAN MARC MORMECK FRA
13. JUAN CARLOS GOMEZ CUB
14. ROBERT HELENIUS FIN
15. CHRIS ARREOLA USA

A teraz news z bokser.org


Jak poinformował Witalij Kliczko, blisko 34-letni Aleksander Ustinow (22-0, 17 KO), którego federacja WBA notuje na piątym miejscu, już wkrótce stanie do pojedynku eliminacyjnego, w którym zmierzy się z Denisem Bojcowem (28-0, 23 KO) lub byłym mistrzem - Hasimem Rahmanem (49-7-2, 40 KO).

Na tronie federacji WBA zasiada Brytyjczyk David Haye (25-1, 23 KO), który na początku przyszłego roku powinien zmierzyć się z obowiązkowym pretendentem - Rusłanem Czagajewem (27-1-1, 17 KO).

Olbrzymi Rosjanin, którego waga oscyluje w granicach 140 kg, boksuje w należącej do braci Kliczko i Bernda Boente grupie K2. Ustinow może liczyć na walkę z "Hayemakerem" nie prędzej, niż w połowie przyszłego roku.

http://www.bokser.org/content/2010/11/30/074816/index.jsp


Jak widać jeśli nie walka z Kliczkami,to z Czagajewem,Ustinovem,Rahmanem...Miszczu Niemiecki...

Co to ku... jest żeby Rahman był w eliminatorze do pasa WBA ?Jaja.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-30 14:08:45

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-30 14:09:11

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-30 14:09:31

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-30 14:11:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Chagaev jest w słabej dyspozycji co pokazała jego ostatnia walka.
Valuev ma problemy zdrowotne a konkretnie z barkiem, czeka go operacja i być może już nie wyjdzie do ringu.
Povetkin nie ma na tyle odwagi żeby zawalczyć ( przynajmniej jeszcze nie teraz)

6 miejsce dziada Rahmana to jest jakaś kpina chyba...

Bojcow jest groźny ale o taka walka do dla niego jeszcze za wcześnie...


Ja chciałbym obejrzeć Geja... yyy tzn Haye'a zzz Arreolą ale najchętniej oczywiście z Adamkiem, grzmoty gwarantowane!!!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Imo Arreola z walki z Adamkiem by go usadził. A przynajmniej duże miałby na to szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam nadzieję że Chagaev go pokona. Rusłan ma twardą szczękę co pokazał z Władimirem ale jest w kiepskiej formie, ale jego nawet nie najmocniejszy cios powinien wystarczyć na Haye tylko żeby walczył tak dobrze jak w karierze amatorskiej czy do walki z Walujewem bo potem się drastycznie pogorszył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Skąd ty wytrzasnąłeś 15?
Ja bym co najmniej połowę odrzucił. Jak dla mnie zagorzałego patrioty to Adamek najlepiej by się nadawał, ale znając Haye i jest strach przed wielkimi walkami, to będzie Czagajev, albo ktoś typu Harrisona.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
'Albo ktoś typu Harrisona'

No to może Rahman

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2010-11-30 20:42:06

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113
Najlepsza walka z Adamkiem lub Kliczko,Rusłan do dobry bokser ale zasłaby dla haye'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Tam zaraz za słaby. W HW mi nie zaimponował niczym na tyle żeby Go stawiać jako dużo lepszego niż Rusłan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
To jest ranking WBA z ich oficjalnej strony,niezła masakra...

Ustinov,Rahman,Timur Ibragimov(leszcz),Meehan,Bakhtow,Mormeck,Gomez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Powiedz Ty mi kto to decyduje o tym ktore organizacje są prestiżowe i ważne Bo jak tu te WBA poważnie traktować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3022
Smieszne, że większość nabija się z Haye'a nazywając Go gejem, a sikają na widok Adamka. Panowie, przejrzyjcie na oczy - obaj robia DOKŁADNIE to samo, tylko Haye ma na tyle jaj, by nie mydlić oczu, że każda walka to przetarcie przed Kliczko, tylko kasuje pesos. Dokładnie robi to samo Adamaek - czy ten Maddalone to lepszy fighter niz Harisson ? Lidzie, to pionko do nabijania kabzy... Poza tym śmieszne są dywagacje, że adamek to świetny bosker, a haye to cieniak. Polecam zobaczyć, jakie osiągi mieli kategorię niżej, gdzie Haye był NIEKWESTIONOWANYM mistrzem i kosił równo z trawa wszytskich. Czy Adamek też taki był ? Haye to nie jest bokser z klubu parafialnego, ze słaba szczenką, z której wszyscy drwią. To bardzo solidny bokser, który w HW przy obecje tendencji jest tam przynajmniej jedna z głównych postaci przymierzaną, całkiem słusznie, do najbardziej prestiżowych walk.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay thai silka odzywki

Następny temat

the contender

WHEY premium