SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruiz- " nie boje się giganta"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5621

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
A ja mam mieszane uczucia z jednej strony ciesze się że wygrał Valuev bo kibicowałem mu i faktycznie był lepszy.
Ale trzeba też oddać Ruizowi to że stoczył naprawdę dobry pojedynek, zaskoczył mnie. Nie był taki mułowaty jak we wcześniejszych walkach. Pokazał zupełnie inny styl od tego do jakiego mnie przyzwyczaił.
Werdykt też trochę dyskusyjny, obiektywnie jednak patrząc to osobiście dał bym remis. Stary bokserski zwyczaj mówi że aby pokonać mistrza trzeba go znokautować albo zaskoczyć i wyraźnie wygrać na punkty. Valuev nie zrobił ani tego ani tego. Nikolai był lepszy ale nie rzucił na kolana. Pindera słusznie zauważył że nie idzie za ciosem. Było kilka sytuacji że gdyby poszedł dalej do przodu to Ruiz by leżał i kwiczał, też miałem takie wrażenie jak by nie chciał po prostu mu zrobić krzywdy. W oczach tego gościa mimo jego wyglądu można wyczytać spokój i nawet łagodność. Nie pasuje mi do niego określenie Bestia ze wschodu, samym wyglądem i aparycją niby zasługuje na to ale swoim zachowaniem i usposobieniem zupełnie nie.
Mimo to ciesze się, patrząc na Valueva podczas ogłoszenia wyniku nawet lekko się wzruszyłem, ja nie jestem przesadnie wrażliwy ale serio się wzruszyłem. Nie wiem czemu.
Poz

Zmieniony przez - Andrew3 w dniu 2005-12-18 01:12:57

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a dupa tam

ale gównio



walka asy z laila była konkretniejsza

wiedziałem że Ali wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Andrew3 zgadzam sie z toba w 100% , w oczach tego goscia widac ze jest lagodny. Pokornie slucha sedziego i w ogole spokojny gosc , mi go skoda jak dostaje normalnie :D. Niech ma chlop 5 min , moze cos ciekawego jeszcze nam pokaze ( nawet jego upadek moze byc ciekawy .

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
K-1 ma swojego dobrego giganta (Choi z Koreii) 218 cm i 160 kg

to boks musi mieć swojego.

Obaj nie sa genialni, ale jak na takich gigantów to nawet nawet.
Przeciez do tej pory róznej masci giganty przypominały nieporadne dzieci w ruchach, a teraz już stawiają opór samym mistrzom (jacy by ci mistrzowie nie byli).

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Ruiz był dużo lepszy i ogólnie dobrze był przygotowany moim zdaniem. Werdykt był niesprawiedliwy. Żeby takie wielkie wolne g**** było mistrzem świata- porażka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
A mając taki wzrost i taką wagę to był byś pewnie szybki jak błyskawica ??
Wątpie. Warunków fizycznych nie przeskoczysz.
Jakoś nikt z krytyków nie zauważył tego że Valuev ma i tak niespotykanie szybki lewy prosty.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
No jak na swoje gabaryty to całkiem nieźle to trzeba przyznać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
sadze ze piesciarz wysokiej klasy wagi sredniej poradzilby sobie z ruskiem bez problemu!!On jest wolny jak mucha w smole dodatkowe jakos nie widac bylo jego poteznego ciosu.31 nokautow w 45 walkach to nie jest nic imponujacego.Spodziewalem sie czegos wiecej po nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Nie ja go z waga srednia calkowicie nie widze , nie ma mowy nie on.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sądze że gdyby doszło do walki Valuew - Byrd to rusek trafił by go może pare razy,większych szans dla niego w tej walce bym nie widział.

Ktoś pisał że ma tytanowy baniak,to mogli by sprawdzić panowie z mma gdy by go okładali na glebie,sądze że nie ma mocnych w tej kwestii.
Nawet Hunt sie zachwiał.

Myśle że Tyson 10 lat wstecz jakby walczył z teraźniejszym ruskiem po zamachowym jak by cios doszedł to by nim pięknie ruszyło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickboxing - filmy instrutażowe

Następny temat

urazy glowy

WHEY premium