SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruiz- " nie boje się giganta"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5616

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
John Ruiz ktory już w tą sobotę bedzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego WBA z Nicolay Valuevem dzisiaj na otwartym treningu zapowiedział że jest przygotowany do pojedynku z gigantem. " Nie boje się wymiarów Nicolaya, na moje treningi zaprosilem Jameela McCline. Jestem pewien że tytuł wróci ze mną do USA - wyznał Ruiz.

Jak już pisaliśmy na sobotniej gali wytąpi także córka słynnego Muhammada Ali Laila która w Berlinie będzie bronić swojego tytułu mistrzowskiego WBC z Aasą Sandell ze Szwecji.





Tym tematem powracam na SFD moje wcześniejsze konto to ''jarzynek'' a znikłem na troche s SFD z powodu zablkowania mojego konta:/ Według mnie zostało ono zablokowane niesłusznie gdyż odpowiedziałem na wulgarnie na obraźliwą wypowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Ja porównuje te same lata,
te "ofermy" i Gołota walczyli z tym samym Tysonem. Czyli po wyjściu z pierdla, wiele lat starszym, 5-7 kg nadwagi (od swojej życiówki).

I chyba jesteśmy zgodni, że Gołota by te "ofermy" raczej pokonał, choc z AG to nigdy nic nie wiadomo

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie gdzieś relacjonowana walka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
watpie znajac polskie realia;/

moim zdaniem Valuev moze poszalec i to ostro w cciezkiej patrzac na bilans kto wie moze skapletuje wszystkie pasy?
choc moze wyglada strasznie tylko

Zmieniony przez - KOSA KK w dniu 2005-12-15 19:33:44

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najprawdopodobniej na Eurosporcie lub na 2FD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"patrzac na bilans"--> jego bilansem sie akurat nie sugeruj,Ruiz to bodajże 2 liczący sie bokser którego ten mutant dostał.
Wcześniej był Clifort Etiene,ale on ma po 1 warunki nieodpowiednie żeby wogóle myślec o walce z valujewem a 2 sprawa czasy jego świetności to kwestia 10 lat wstecz.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Ruiz ale nie wiem czy by KO czy na punkty hmm zdecydowanie Ruiz




edit Ruiz by KO

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-12-15 21:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Hmmm ciekawy pojedynek , moze nie pod wzgledem wyszkolenia ale samego show. Mutant kontra grappler :D. Stawiam na Janka , a co do Nikolaja to on raczej nie zatrzesie hw. Pomimo ze nic do niego nie mam , furrory raczej nie zrobi. Moze jakis pasek w szkoplanii komus wyrwa z gardla. Widzieliscie jaka szkole boksu dal mu dziadzio Donald ? Nikolajek jest taka ciekawostka w hw , ale to dobrze , fajnie sie oglada takiego giganta. Zeby jeszcze cos soba reprezentowal , to juz w ogole :D.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie Valuev przegra on jest z byt wolny i sie szybko męczy już ostatną walke z Donaldem przegrał wedłu mnie i tego sie obawiam ,że walka ma sie odbyć w Niemczech i może być lekko przekupiona niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Jedengo i drugiego nie lubie.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
A co do wyniku to Ruiz go zadusi w ringu , Ruiz na punkty moim zdaniem :D ( to taki nieoficjalny wynik moze byc ). Z 2 zas strony pamietac trzeba ze akcja dzieje sie w krainie cudow i wszystko tam moze sie zdarzyc wiec Valu przegrywajac moze wygrac. Nikolajka ciezko powalic , szczene ma betonowa. Jest opcja ze posklada Dżona na dechy , lecz Dżon szybko sie przytuli i oplecie go wszystkimi konczynami. Gdyby nie zaczarowani sedziowie to pewnie Ruiz punkty. Mowie gdyby sedziowanie bylo uczciwe to Ruiz punkty , a ze walcza u szkopcow to sciany moga pokonac Ruiza. Sorx ze tak 2 odpowiedzi za***alem , zmecozny jestem zapomniaelm co mialem pisac w tamtej :D.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
No prosze , tak dlulgo sie sililem zeby cos napisac ze nie jest jedna pod druga. To dobrze :D

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickboxing - filmy instrutażowe

Następny temat

urazy glowy

WHEY premium