SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugbysci

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
OKi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co znaczy do*****a "joker hehe"
w ryj chcial
nie podlizuj sie Borucie maminsynku jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Tak chcial, i nie podlizuje sie do nikogo tylko jak ty tepaku nie rozumiesz kulturalnej rozmowy to radze wracac do podstawowki.
A co sie tyczy ciebie to widze ze twardy wylacznie na SFD bo wystepuje male prawdopodobienstwo bezposredniej konfrontacji a wiec mozesz gadac do woli, jezeli sie myle to zapraszam do Gwardii Wroclaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze znajomym rugbistą emerytowanym(40latek) byłem za komuny w bukareszcie i wyskoczyło do nas kilku gości przy wymianie walut chcieli na chama zrobić nas na zwitek ale było super!!! janek sprzedał kapcia gosciowi jak mu tylko zwitek "upadł" i od razu goscia 190cm (on 180) za kołnierz i z głowki zanim wyjąłem nóż to już prawie było po sprawie więc jeden s******lił i 4 leżało w kiblu po prostu super!!!
zabraliśmy im całą kasę i chodu. no dobra gonili nas z kumplami do pociągu i trza było policje zapłacić ale w życiu takiego kolesia nie widziałem nawet nie był duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5551
Jezeli chodzi o skutecznosc gracza rugby na ulicy no to przydaja mu sie warunki fizyczne, mocna psychika, wytrzymalosc i szarza.

Jackhammer
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łap złodzieja!

Następny temat

kapuera

WHEY premium