SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugbysci

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosilem o dokladne twierdzenia ze KM to syf.
Brudne sztuczki, palestynskie dzieci, zamilowanie do kasy-------- powtarzasz sie a nic nowego nie dodajesz.

Skoro tak nie milujesz kasy to czemu Budokana nie dajesz za darmo, na tym forum trzeba placic, nie dajecie ochraniaczy i gi za friko???????????

Odpowiedz chyba ze mam twoje slowa traktowac jako puste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla Twojej zafajdanej wiadomosci, z calej roboty ktora wkladam w Budokan nie mam ani grosza, ale nie oznacza to ze mam doplacac zeby jakis smierdzacy dusigrosz czerpal za friko z mojej ciezkiej pracy. Przez dwa lata nie bralem od klubu ani grosza za prowadzenie treningow w Trojmiescie. Karol nie pobiera ani promila zarobkow oddzialow Bjj, Twoj szef kasuje polowe. Za Bjj placic trzeba bo to wartosciowy styl. Do Krawata powinni doplacac, anie zarabiac na oklamywaniu naiwnych.
Podalem Ci juz kilkakrotnie gdzie mozesz znalezc wiecej informacji na temat Krawata. Jesli jestes za leniwy na to to Twoj problem. Ja tez jestem leniwy i nie mam zamiaru piecdziesiaty raz pisac tego samego tylko dlatego ze ktos ma problemy na tym tle.
Moje slowa mozesz traktowac jak chcesz. Wali mnie to z tego prostego powodu ze tak samo traktuje Twoja glowe.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-10-11 12:11:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego a kto i dlaczego mialby rozdawac czasopisma ktore sam tworzy i poswieca im swoj czas i energie czy dal ci ktos kiedys np machine wprost albo inny magazyn czasopismo ? chyba nierozumiesz podstawowych rzeczy z tego co wiem km niewydaje gazet a opisy tej sztuki walki byly w roznych pismach branzowych ( a czy ktos slyszal o seminariach km za friko nie bo sa organizowane dla chetnych ktorzy chca sie czegos nauczyc i tak jest we wszystkich szyukach walki chcesz sie czegos nauczyc to zaplac za dobrego trenera i to jest normalne niewiem czego oczekujesz ale ty chyba tez juz za bardzo niewiesz forum jest platne co do tego posuniecia moglbym polemizowac w koncu to tez czyjas praca utrzymanie kosztuje ale z drugiej strony to net jak mnie z tad wywala to pojde gdzie indziej a szkoda by bylo
a co ci z tymi ochraniaczami i gi odbilo jak bedziesz dobry to pojedziesz na zawody i moze znajdziesz sponsora ale co za samo przyjscie na trening ktos mialby ci to wszystko dawac pomyliles sie
staraj sie a moze ktos cie zauwazy i bedziesz mial sponsora ale raczej nie w km
jakis dziwny jestes
a napisz czego sie nauczyles bo chyba chodzisz ciagle na km tak czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ICL przeczytaj jesczesz raz poprzednie posty a nie wcinaj sie bezsensu jak nie za bardzo wiesz o co chodzi.


Boruta polemika z wg mnie nie ma sensu.
Bjj jest rzeczywiscie twoja religia a ty jestes fanatykiem.

Jakby to byl tak nieskuteczny styl nie cwiczyli by tego ludzie z ambasad, GIGN i polskich jednostek.

Koniec a tego Budokana 5 pozycze od kolegi i jeszcze cos napisze w zwiazku z tym twoim artykulem.
see you later
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na durnote rady nie ma. Ambasady, jednostki i gigny nie sa zadnymi expertami od walki wrecz. Jesli uwazasz inaczej to idz sie uczyc od sprzataczki z ambasady i ucz sie od niej.
A jak Ci zal osmiu zlotych na pismi, asle paruset na Krawata juz nie, to wspolczuje. Widze ze przyjmujecie cala izraelska kulture. Obzezac sie juz dales?
Tak jestem fanatykiem. Fanatykiem uczciwosci w nauczaniu ludzi jak sie bronic. Jesli jednak ktos woli byc naciagany to nic nie poradze.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisales mniej wiecej blebleble podajcie konkrety
zostaly podawane juz wiele razy min chyba ze 100 postow na starym forum cz p (moze jednak kiedys sprawdzisz )
co moze nienapisales czemu nie rozdaja budokanow gi i ochraniaczy itp bzdur ?
a i zaloze sie ze teraz napiszesz ze wszysscy cie atakuja a ty jestes biedny i nowy na tym ( ja tez nie jestem tu za dlugo ) forum ale sobie taktyke obrales ( sprawdzilem tak sie wlasnie zachowujesz we wszystkich swoich postach 1 atak lub jakies glupie stwierdzenie 2 reakcja innych najczesciej z***ka mniej lub bardziej konkretna 3 ty piszesz ze tak wogule to ci o cos innego chodzilo i ze inni sa ok i wlasciwie czemu na ciebie skacza heheheh znakomicie wykombinowales
no i nie napisales czego cie nauczyli na km tak z czystej ciekawosci pytam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Neo. W tej chwili link dziala.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie GIGN nie sa specami tylko ejst nim Pawel Ziolkowski ktory mysli sobie ze jak wygral w Nikko Cup to jest niedopokonania.
Sporowal z komadosami. rugbystami itp i kazdego rozwalil.
Gratulacje normalnie az dziw ze ejszcze na UFC nie wystapiles.

ICL nauczyli mnie duzo niedowiarku, przede wszystkim zawsze na konmcu treningu jes maly sparing.
Dwoch cie atakuje ty sie broniszi na zmiane.
To wyrabia dobre nawyki bo ostatnio koles ktory mnie zaczepil odruchowo dostal liscia na Dworcu w Gdyni.

Pozatym ciwczylem kiedys taekwondo, cwicze na silowni sparuje na rekawice plus czasami lekka walka z uzyciem wszystkich konczyn.

Na ulicy bilem sie nie raz i wyglada to zupelnie inaczej niz Vale TUDo( ten sedzia by sie przydal)

Posty czytalem na starym forum i czytam na nowym tyle ze tu Boruta ma wiecej zwolennikow niz tam gdzie co chwila ktos mial mocniejsze argumenty niz pan Pawel.

Powiem wam tylko jedno gadka z wami jest jak rzut grochemo sciane, po prostu bezsensui nic nie dociera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
och jaki ty biedny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze argumentow za duzo to nie masz.
A biedny jestes ty podlizujac sie Borucie.
Myslisz ze co dostanies dyplom od niego czy moze uscisk dloni.
Gardze takimi pionasami jak ty zobaczy moderatora albo jakiegos waznego goscia i juz pelna wazelina.
gdybys mial swoje zdanie nie popieral bys w 100% Boruty ktory jest zaslepiony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łap złodzieja!

Następny temat

kapuera

WHEY premium