SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwolnienie po jajkach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2049
też tanie nie są :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2049
dodam, że mam 17 lat i mięso kupuje sobie sam za zarobione pieniądze w wakacje więc staram sie robić to jak najoszczędniej, takie produkty jak płatki owsiane ryż itp mam w domu zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wątróbka, serca, żołądki, udka, wieprzowina.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2049
no najczęściej kupuje udka po promocjach, licząc białko to najbardziej sie opłaca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Podroby zdecydowanie bardziej. Nie ma porównania.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2049
a głównie które części? i w jakim sklepie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Przecież napisałem Ci wyżej. W większości sklepów. Np biedronka lub mięsny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2049
To może z twarogiem ktoś pomoże? :) Tutaj podobnie jak z jajkami, kiedyś mogłem jeść produkty mleczne ile wlezie i było ok. Dopiero od mniej więcej połowy 2015 roku zaczął się problem. Wtedy kupiłem tabletki laktokontrol myśląc że to wszystko przez nietolerancje laktozy. Tabetni nic nie działały ale brałem je. Po ich odstawieniu przez jakiś tydzień mogłem jeść twaróg i wszystko było ok. Następnie znowu sie zaczeło i do tej pory twarogu nie jem. Może ktoś wie o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7492
ja mam alergie na jajka najpierw przez 10lat mi sie wachala raz moglam jesc raz nie, w ciazy uczulilo mnie na amen i od 5 lat jajek nie tykam ani niczego co ma je w skladzie. Kiedys przez przypadek wypilam bialko z bialkiem z kury zamiast serwatkowego: 4 godziny koszmaru! W ogóle jako posiadaczka kilkunastu alergii pokarmowych radze ci odstaw bo bedzie tylko gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2049
poczytałem troche o alergiach pokarmowych i natknąłem sie na kilka komentarzy w których pisali, że zastosowali diete eliminacyjną i do tego brali jakieś probiotyki i teraz spokojnie mogą jeść jajka. Minął już tydzień, wczoraj zjadłem makaron i rano nie było ciekawie :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Dieta low carb

Następny temat

Dieta Redukcyjna do Oceny - dziwne wyniki, prośba o ocenę diety.

WHEY premium