SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy-co robic!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 276
Cze!!! mam problem na moim bicepsie pojawiły się rozstępy co zrobic.Czy mam przestac cwiczyc parti bicepsu?Doradzcie koledzy co mam czynic.

A Ty co?

A Ty co?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Jezeli rozstepy sa male i dopiero co sie pojawiaja to polecam sloarium,mi pomoglo rozstepy prawie ze zniknely ,tylko smaruje kremem przed opalaniem te miejsca gdzie sa rozstepy polecam krem np.Soleo ...
Ale jezeli rozstepy ma sie juz dlugo to juz raczej nic na nie nie poradzisz...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
każdy rozstęp oznacza postęp ...
a tak serio to cwicz normalnie dalej biceps, poszukaj w archiwum bylo o masciach na rozstpey(calkowicie ich nie usuniesz ale troszku je "ukryjesz" ) no dobrze jest sie jeszcze opalic wtedy mniej je widac

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
Własnie maści ci powinny pomóc



PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
slyszalem ze smarowanie sokiem z cytryny wybiela rozstepy





<:::____JOY____:::>

Tak wygladam https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=72610 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
Z Avonu masć na rozstepy pomaga, nój kumpel to brał i troszke mu je wybieliło. Nie pękaj, będzie dobrze, ćwicz dalej.

Koks jest jak cukierki,różne rodzaje i różne smaki
TANAKA

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 276
Boję się dalej ćwiczyc!!!!martwię się tym ze rozp...........mnie całkowicie planuję zrobic przerwę jeden miech.Nie wiem czy to dobrze?-napewno nie zaszkodzi.Byłem dzisiaj u dermatologa i co?powiedział mi,ze mam po jajcach nie mówił nic o przerwie przepisał maść CONTRACTUBEX 20g zel 29.90 cena wy***.....Ale to nic,trzeba się kurowac podobno jest za***i......Jak się spisze to zrobię na sfd reklamę.

A Ty co?

A Ty co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
mój kumpel miał rozstępy i kupił sobie maść w avonie i mu pomogła ładnie zbladły i nic niewidać ale chodził na solarium (był 4 razy po 10 minut?

bala

bala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
nie wiem czy ta przerwa to dobry pomysl moj kumpel dostal roztepow dopiero jak przestal cwiczyc nie wiem jak to jest mozliwe ale tak bylo co do masci ja uzywam fissan przy regularnym smarowaniu (moze) lekko ci zejda ale powinienes sie cieszyc jak wiecej ci nie wyskoczy


japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wolek czy Fissan Ci cos pomogl? Ile juz stosujesz ta masc i czy masz jakies efekty?

Pozdrawiam

Kernel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Fissan to gowno,mi pomogl zel Hirudoid,ktory wcale nie jest stworzony do rozstepow,a jednak dziala wspaniale,dobrym preparatem jest tez Contractubex,ale mi najlepiej jednak pomogl Hirudoid,ktory stworzony jest do zylakow,krwiakow itp,a swietnie wybiela rozstepy (przynajmniej mi).

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie - widac aptekarkom nie mozna ufac. Kup pan to - tanie i skuteczne (a ciekawe skad moga wiedziec czy rzeczywiscie skuteczne). Z tego co slyszalem od kolegi farmaceuty, to godny jest polecenia krem z Dax Cosmetics "Kontur Żel" (czy jakos tak). Nie uzywalem wiec sie nie wypowiadam, ale gdyby ktos mial stycznosc to niech napisze o nim pare slow.

Pozdrawiam

Kernel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megace - pytanie

Następny temat

-deca-

WHEY premium