SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpuszczone kapsułki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
Hej, ostatnio dostałem od znajomego pare puszek kreatyny xc4, problem w tym ze zostawił ja na parapecie i kapsułki troszke się rozpusciły i posklejały, powiedział ze można do zamrażalnika włożyć a potem gdy stęzeją robić je i mozna spożyć. Ja zamrożiłem i kapsułki się odzieliły od siebie, tylko trzeba w lodowce trzymac bo znowu się sklejają, co myslicie o spozywaniu tej kreatyny??
Pozdro ;)

Byle by spiąć wszystko do kupy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
jak nie masz po niej jakiś objawów negatywnych to jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wilgoć się chyba dotała,sprubuj je przemyć i wysuszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyparować nie wyparowały.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
wyparowac nie ale wszysy wiemy ze jesli dostala sie duza ilosc wilgoci(a na to wskazuja rozplywajace sie kapsy) i dlugo tak lezalo to kreatyna moze byc dodupy. pod wplywaem wilgoci zmienia sie w nieaktywna kreatynine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale napisał że ostatnią dostał kreatynę, więc niech najlepiej bierze, jak żadnych efektów nie będzie to niech odstawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
DewoNN

to bylo juz dawno

W takim razie kreatyne powinno sie jesc na sucho

ja bym wy*******ił ta kreatyne

nie warto sie szargac z gównem dla 40 zl bo tyle kosztuje puszka mono na cykl

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki

Następny temat

Horse power + Ostrowia WPC

WHEY premium