SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska 2 cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Za malo testa na tyle deci,

Za bardzo nie rozumiem. Kastraci ktorzy w ogole nie maja jaj i wlasnego testosteronu żyja normalnie przy np omie co 3 tygodnie a sa w jeszcze gorszej sytuacji niz zblokowani deka. Wiec dlaczego im starcza taka dawka a jemu ma "az tyle" nie starczyc?
No chyba ze mowisz to w jakims innym aspekcie niz male na libido.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Dzięki Scorpio, no to się nazywa konkret odpowiedź.
Właśnie dlatego nie chciałem npp i propa bo by z dupy sito zostało.
Pozdro

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
nord dlatego ze masz stosunek praktycznie 100/100 - test/deca. to zalezy od idywidualnych predyspozycji, ale ja bym robil w stosunku 50deca/100 test. Mnie deca blokuje niesamowicie i inaczej nie da rady, ale inni sa mniej wrazliwi, inni sa jeszcze bardziej - profilaktycznie jednak przygrzac wiecej IMO nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
radykalne przypadki najlepiej pokazuja sytuacje...
wiec jak bijemy 2gramy deki to musimy bic 2 gramy tescia by bylo ok?
wydaje mi sie do 2 gramow deki 200enana spokojnie starczy poniewaz tyle starcza ludziom bez jaj, a ich sytuacja jest podobna, jak z ludzmi zblokowanymi w 100%. Libido zalezy od zblokowania i podazy androgenu a nie od ilosci deki. Deka zblokuje i tyle. Sęk w tym zeby przy zblokowaniu poprostu byl test.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
widzisz tyle teorii, w praktyce u mnie przy 200 deci / week i ~350 propa / week maly zapadl w sen zimowy, a prop klepal na tyle dobrze ze wyskoczylo gino, ktore musial zwalczyc nolva (wiec na 100% nie bylo progesteronowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Spoko panowie ten system 250 enana + 200 deki e4d wydaje się oki. Natomiast miałbym prośbę jeszcze o rozpiskę 2 clomów 1 tamoxa i kiedy wbić hcg.
Pozdro.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2007-12-03 10:44:38

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
13-14 hcg 500-1000 jm e3d (zalezy jakie bedziesz mial, 2500 ciezko podzielic)
pozniej clom 100 mg przez 5 dni i 50 mg przez kolejne 16
nolva 20 mg przez czas cloma
powinno byc CHYBA dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Dzięki Scorpio to już sprawa jasna. HCG mam Pregnyl z Oregano 5000 j.m.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
No w sumie chcialem napisac 5000, tez taki mialem, dzielilem na 2, polowe przechowywalem w lodowce, pare kresek w kibel i wbijalem tak ~2000 e3d...obylo by sie na 1000, ale wez to czlowieku podziel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Mój kumpel pielęgniarka mówi że z solą fizjologiczną będzie to rozrabiał i w ten sposób bez problemu będzie w stanie uzyskać 1000 j.m.
Pozdro

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxyflux klepie jak diabli;-)

Następny temat

axio-ari

WHEY premium