SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkład makroskładników i zapotrzebowanie kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 3161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
teraz liczylam z innej strony to wyliczylam 1699,2 i ze przy redukcji trzeba odciac 200-500 kcal i to by mi sie zgadzalo, jakbym odciela te 400kcal to 1300wychodzi i tyle mi pasuje. na necie jest pelno tego typu informacji i mozna szalu dostac nie wiedzac ktora informacja jest prawdziwa a ktora nie do konca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1300 przy aktywności to mało jak już to 1800 bym bardziej obstawiał, ok 2g białka na kg, 1,5g tłuszczów resztę węgli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Bardzo słabo to wygląda. Praktycznie nie masz dobrej jakości białka w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2927
aktywność duża więc 1300kcal trochę mała

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
myslicie ze zakup odzywki bialkowej bylby ok? zeby zwiekszyc to bialko? to moze za malo jem i temu nie ma efektow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zwiększyć trzeba ale najlepiej z pożywienia bo dużo go nie masz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jak nie jesteś w stanie zjeść więcej mięs, ryb, jaja, nabiału to odżywka białkowa, na pewno się przyda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
zamówilam takie https://sklep.sfd.pl/Olimp_Natural_100_Whey_Protein_Concentrate-opis730.html  no ciezko mi zjesc wiecej miesa ryby czy twarogu, za strączkami nie przepadam, a taki szejk to wcisne :P


Zmieniony przez - shiza91xx w dniu 2015-07-07 21:18:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Więc rozwiązanie powinno być dobre. Jednak skup się na poprawie nawyków żywieniowych. Sama odżywka nie rozwiąże problemu
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
ja robię tak , że dwie łyżki odżywki daję do owsianki i tym już zwiększyłam białko w jednym posiłku, w obiedzie i podwieczorku mam odpowiednią ilość, ostatnio często robię ryż z warzywami i piersią z kurczaka bądź z rybką tutaj może akurat kiepskie menu przedstawiłam ale tak się złożyło akurat, często moje posiłku wyglądają dużo lepiej :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - ocena

Następny temat

Zatrzymanie wagi na redukcji, potrzebne wsparcie :D

WHEY premium