SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronny Rockel IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1471
Widze że nam sie na forum wielbiciele niemiaszków trafili hahaha
Najbardziej mi sie podoba że to bardzo silny i wytrzymały naród
Coś ci powiem stary bo mieszkałem tam i pracowałem 5lat
Takich tempaków i jajogłowych grubasów jest mało na świecie i nie wspomne o ilości dawnów i innych wypaczeń genetycznych,których jest tam ponoc najwiekszy odsetek w europie
Więc wielbicielu rasy aryjskiej powinieneś poczytac o nas słowianach to byś wiedział że to najsilniejszy naród na świecie.
No chyba że jestes małym spoconym niemiaszkiem w zaparowanych okularkach tasujacym sie przy monitorze to pisz tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
DORIAN34: Brawo Brawo Brawo !!! My Słowianie to prawdziwi wojownicy ;)

Co do budowy Rockela to prezentuje się na zdjęciach jak Ruhl, Wolf tak jak oni nabici i to fajne jest, ale jak i Ruhl oraz Wolf dużo nie zwojuje ;)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704
"Widze że nam sie na forum wielbiciele niemiaszków trafili hahaha"

DORIAN34 - piszesz w liczbie mnogiej, wniskuje z tego ze czesc Twojej wypowiedzi skierowana jest do mnie, wiec sie krotko do niej ustosunkuje.

Daleko mi do wielbienia "niemiszkow". I wiesz, moglbym cos o nich napisac bo mieszkam juz w niemczech trzy lata, ale nie jest to forum, ani temat od takich spraw.
Jednak masz troche racji w tym co piszesz. Troche...

"Takich tempaków i jajogłowych grubasów jest mało na świecie"

Mylisz sie, w USA jest ich znacznie, znacznie wiecej. Oczywiscie proporcjonalnie do
ilosci ludnosci w kraju. Mieszkalem tam 6 lat, i w tym temacie mam wyrobione zdanie.

"... i nie wspomne o ilości dawnów i innych wypaczeń genetycznych,których jest tam ponoc najwiekszy odsetek w europie"

Nie znam statystyk w tej kwestii, jesli o Europe chodzi, ale sadze ze w Rosji jest wiecej...



Prosba, piszcie nick autora postu do ktorego odnosi sie wypowiedz.

Aha, masz oczywiscie racje co do slowian



Zmieniony przez - Possible w dniu 2011-02-22 22:03:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5839
masakra.......... zbity za***iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
gościu jest niesamowicie porobiony ;) gęstość mięśni i jakość najwyższej jakości ! na AC to ma finał murowany, ale na TOP 3 to raczej szans nie ma...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Goscinne pozowanie Markusa Ruhla na M.M.niemiec

Następny temat

kilka filmików z Olimpi i inne

WHEY premium