SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rickson vs Karelin

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6661
Podzielam zdanie Mariana

WALKA TO MOJA RELIGIA BJJ TO MOJE NIEBO

<<Mistrz Legnicy w Strong Man Junior>>
<<28 maja 2004>>
POLISH POWER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
macie jakies dane odnosnie Karelina? nie za duzo o nim wiem poza tym ze jest zapasnikiem...

z gory dzieki

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ostatnio oglądałem zawody z nim (we Wrocławiu), to walczył w kategorii 135 kg. (specjalnie dla niego utworzonej podobno!).
Jest ogromny.
Wypowiadał się, że jest taki silny ponieważ jego ojciec na Syberii zadawał mu strasznie ciężkie roboty do wykonywania, a obecnie cięzko trenuje- np. przez pół godziny płynie łódką pod prąd na rzece itp.
Dodam jeszcze, że Aleksander Karelin wygląda jak posąg, duży posąg :)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
oprócz tego jest chyba królikiem doświadczalnym rosyjskiej farmakologi

Ale fakt faktem jest wielki!!!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe :)

Pozdrowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Widziałem walkę Karelina w Rings. Dla mnie byłby to najwybitniejszy zawodnik w MMA powyżej 265lbs. Jednak musiałby się do tego odpowiednio przygotować. Choć wygrał ze swoim przeciwnikiem z Rings to jednak w parterze zachowywał się nieudolnie, nie wiedział co zrobić. Przed walką z Rickosnem musiałby się jednak trochę poświęcić treningowi MMA. Gdyby tak było popsułby serię, jak dla mnie trochę łatwych, zwycięstw Rickosna w pięknym stylu np.: suplexem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4299
Ale odgrzebales

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Weasley
"Widziałem walkę Karelina w Rings"
--
Pierwsze słysze żeby Karelin walczył w MMA

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2224
Czytam temat i leje z tych tekstów o Karelinie hłe hłe cieżkie roboty i ta łódka, :) może jescze ciągnie piaskarki na syberi jak są cięzkie warunki atmosferyczne...:) a tak powaznie to myślę, że w stójce Rickson hmm no niedałby rady, dałby sie rzucić lub obalić, lub sam by to zrobił z Karelinem chociaż byłoby to cięzkie do wykonia widziałęm na HL co wyprawia Kareln z ludzmi ....:) ale na ziemi nie widze Karelina z Ricksonem. Takie jest moje zdanie....
pozdrawiam wszyskich

być sobą i trzymać swego zdania to powszedni chleb ide z tym łeb w łeb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Walczył raz przeciw gościowi, któy się nazywa Akira Maeda w walce w organizacji Rings. Wygrał, ale walka była dość nudna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks ponad wszystko!!!

Następny temat

jakbyś się zachował??

WHEY premium