SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks ponad wszystko!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Siemanko interesujes eie boksem od dosyc dawna, trening amatorski czyli wlasny zaczelem ok 10 miesiecy temu przez ten czas mailem 18 sparingow i wiem ze sie znacznie rozwinelem nekupuje tego co pisaz ci wybitni znawcy ze samemu do niczego niemozna dojsc to jest bzdura jeszli masz jakoms opinie to napisz !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drwal trzeba było poprosić trenera żeby wam pokazał cos z kyokushin tradycyjnego, kiedy jeszcze były uderzenia na glowe - wtedy byl to najlepszy styl uderzany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja uwazam ze mozna do czegos dojsc. pytanie tylko do czego? z trenerem zawsze jest lepiej. takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
dzieki za odpowiec z trenerem sa napewno lepsze efekty ale nie wszyscy maja na to mozliwosc w kazdym miescie niema klubow i taka jest prawda ze wiele osob cwiczy samemu jak ja i cos osiaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Zawsze lepiej cwiczyc cokolwiek niz nic. No z pewnoscia cos osiagnales. Poprawa sily, kondycji. No a techniki to ciezko powiedziec, bo mozliwe ze sobie wyrobiles duzo zlych nawykow. No ale nie mozna powiedziec ze nic. W kazdym razie lepiej by bylo z trenerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
dzieki za odp wiem ze technika stoi na wysokim miejscu w walce niemialem okazji posparowac z osoba trenujaca boks w klubie, mailem natomias z ziomem ktory trenuje teakwonko 4 lata i musze stwierdzic ze dobrze walczyl przy swoich mizernych warunkach fizycznych zaskakujaco dobrze, wszyscy mowia ze teakwonko to styl glownie nozny mozzliwe ja walczylem na piesci i wcale niebyl slaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze znasz kogos kto trenuje albo trenowal boks, on moglby ci pokazac napewno poprawna technike. a jak nie znasz to popytaj wsrod kumpli napewno sie ktos znajdzie. pamietaj ze boks to nie tylko uderzanie piachami, ale takze praca nog
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Mam taka osobe a o pracy nog tesz troche wiem przez doswiadczenie mam na mysli sparingi mozna sie dowiedzec wiele zeczy rowniez o przcy nog czwicze te zagadnienia raz w tyg i wiem jak to jest wazne w czasie walki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Jeżeli ktos interesujes sie boksem i ma otym jakies pojecie niech zabieze tu glos pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16786
boks zarówno jak i kickbox to czad sprawa. ostatnio u nas na treningu (kyokushin) trener przyniósł rekawice i kaski i jazda. walka z uderzeniami na glowe to calkiem inna baja inny dystans inne problemy. polecam boksowanie wszystkim :)

....:::JESTEM DRWALEM:::....

pizna cie bez łeb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
zgadzam sie z twoja wypowiedzia drwal sparing to calkiem co innego niz udzezanie godzinami na sucho bez mozliwosci sprawdzenia sie w walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Jasna rzecz, że walka z rękami na głowę to zupełnie inna bajka. Mieliśmy ostatnio trzy turnieje regionalne w taekwondo i walczyliśmy z ludźmi z sąsiedniego klubu. U nas generalnie ćwiczy się więcej rąk niż u nich. Generalnie dwa pierwsze były na przepisach WTF (bez rąk na głowę) i walki szły w miarę równo, ostatni turniej był na zasadach GTF (z rękami na głowę) i nasi zamietli ich wszystkich. Mimo, że byli to ci sami ludzie...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biodra:-((((

Następny temat

Rickson vs Karelin

WHEY premium