SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rickson ma wrócić??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Znów jakaś komedia? :)




Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Kolejny najlepszy fajter z Japonii ( czyt drugi po Takadzie ), albo kolejny Equada (163 kg), którego nikt nie widział oprócz Ricksona... No cóż "Najlepszy fajter planety" robi swój wielki "kambak"!!

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
n ie no luz dajmy chlopinie szanse
wiadomo ze nie rzuci sie od razu na Colemana albo na Silve)

Naprawde to chcialbym go widziec w Pride w walce z Yoshidą.


HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5910
Hej nie zapominajcie że on ma już swoje latka więc oprócz krytyki wykażcie
się odrobiną zrozumienia. Gdy Siva będzie miał tyle lat i będzie nadal walczył i dostanie bęcki od młodszego to na pewno będziecie gadać że "ma swoje latka" ale kiedyś był zaj..., o Kenie Shamrocku tak już się gada (no może bez tego ostatniego że był zaj.... bo był według mnie dobry).
Po prostu go nie lubicie i tyle ale z tego tytułu nie musicie umniejszać jego umiejętnościom i śmiać się z przeciwników. Z "Saku" jakoś tak się nie śmialiście gdy po powrocie miał walczyć z "Elvisem" albo Arsene. Mam nadzieję że jeszcze coś udowodni choć wcale nie musi.

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stawialbym na Yoshide

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
bjj chodzi o to że nikt nie umniejsza zasług Ricksona dla bjj i po czesci dla MMA,ale ja przynajmniej probuje wykorzenić mity które sie zalęgły na temat jego osoby.

On po prostu w MMA z nikim dobrym nie walczył.
Dlatego zawsze twierdze ze w MMA na "mity i legendy" zasłużył Royce jeśli idzie o Graciesów .

A jeśli idzie o wiek ?? ok niech zrobia walke Rickson va Couture.Randy tez ma 40 lat P.


Ja nadal sie upieram ze jak ma wrocic to dosyc ciekawa walka bylaby jakas walka z przeciwnikiem typowo parterowym np Newtonem,Yoshida itp.

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
i tu się zgadzam z Tobą Kain...a z Couturem też mogłoby być dobrze




Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Podpisuje się pod tym co napisał Kain. Większość ludzi znalazła sobie w nim idola ( bo najlepszy idol to taki "niezwyciężony" ofcooz ), a prawda jest taka, że wszyscy Ci, którzy twierdzą że Rickson jest, lub był najlepszy - w rzeczywistości jego walk nie widziała, ja widziałem dwie całe, więc zdanie na ten temat mam nieco inne. A poza tym porównując sobie przeciwników Ricksona, do przeciwników Sakuraby...(Goes, Newton, Belfort, Braga, Igor, Q Jackson, Guy Mezger, Ryan, Renzo, Royce, Royler- czyli zawodnicy znani w światku MMA), a przeciwnicy Ricksona to kto niby: Levicki ( rekord 1-3-0), Yoshinori Nishi (1-2-0), Bud Smith (2-1-0), Norihisa Yamamoto (5-10-0), Koichiro Kimura (1-2-0), Nobuhiko Takada ( rekord: ...bez komentarza). Jedynym dobrym zawodnikiem jakiego pokonał Rickson był Masakatsu Funaki, ale pokonanie go nie powinno przynosić tytułu "najlepszego fajtera planety", bo równie dobrze można by tak powiedzieć o wielu innych zawodnikach, którzy pokonali Funakiego ( bracia Schamrockowie, Jason Delucia, Bas Rutten, Manabu Yamada, Yuki Kondo, Guy Mezger, Semmy Schilt, Kiuma Kunioku ( o kur*** co za nazwa!!). Porównójąc walki Saku do Ricksona, oraz klasę ich przeciwników mam wrażenie jakbym porównywał np: osiągi Poloneza do Subaru Imprezy, albo Lennoksa Levisa do Przemysława Salety, lub Real Madryt do Szczakowianki Jaworzno - TO NIE TA LIGA!! Przejrzyjcie w końcu na oczy fani Ricksona, a nie jarajcie się bzdurami z artykułu ze strony "fighter.bazy...coś tam" - bo to wszystko bajki wyssane z palca. Po prostu radzę obejrzeć walki Ricksona, a zwłaszcza walkę z Takadą z Pride1 - jak ją zobaczycie, to już nigdy nie nazwiecie Yoshidy " Ustawką". Pozdrawiam i zachęcam do ściągania walk z DC, lub jeśli ktoś ma za mały dysk ( tak jak ja ) i nie może udostępnić 5mb, to radzę ściągnąć program WINMX ( coś jak kazaa, tylko popularniejszy w Japonii), jest tam wiele walk Ricksona i wogóle mnóstwo vale tudo i K-1.

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Marian ...AMEN!!!!! soga daje choć juz pewnie nie wskoczy.
Jak tylko pare lat temu dorwalem sie do UFC (pierwsze 4) to zabił mnie Royce Gracie.....potem szukam w necie szukam i co sie okazuje.....ze wszyscy mowia ze royce to pikuś w porównaniu do Ricksona.Mysle sobie ****a kto to jest ten Rickson....szukam dalej a tu ranking 400:0 (jakos tak)..jakies boje z Equada wykopanym chyba z czasów dinozaurów (chodzi o jego wymiary eheh).Potem czlowiek bardziej wgryzł sie w temat pooglądał itp i troche zmienił zdanie.


Tak jak mówi Marian pooglądajcie tropche walk,poczytajcie wypowiedzi ludzi z netu ktorzy siedza w biznesie MMA od poczatku to troche zmienicie zdanie o niektorych legendach oktagonu :)

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5910
Nie porównywałem zawodników z którymi walczył Rickson do tych z którymi walczył Saku ale tych z którymi walczyli po przerwie arsene, ten drugi "elvis" i ten nowy dla Ricksona.
A Funaki- bilans:
Rutten: WIN i LOSS
Ken Shamrock: WIN i 2xLOSS
Frank Shamrock:WIN i LOSS
Mezger: 2xWIN i LOSS
Schilt: 2xWIN i LOSS
i kupa innych z którymi wygrał razem: 38-11-1
czy to cienias oceńcie sami.
Rickson według mnie (obejrzałem kilka razy całą walkę, "przytulanie") bez problemu wygrał z Funakim choć miał oczko podbite.
Widziałem z nim więcej walk niż Ty Marian- wszystkie oprócz 1 walki "reżyserowanej" z Takadą- te 8 nie "419" i mam inne zdanie o nich niż Ty pewnie.
Nie uważam że jest najlepszy i ze wygrałby ze wszystkimi ale nie uważam aby nie miał szans. Co do legendy jego- była , jest i .....pewnie będzie bez względu czy coś jeszcze pokaże i z jakim wynikiem. Rozpoczął pewien etap w sztukach walki i tego mu nikt nie zabierze.
Legendą MMA może nie jest ale Legendą jako "Fighter" pewnie tak i nie uważam że gorszym niż obecni i nie że lepszym bo nie ma i nie było odpowiedniej konfrontacji choć ta z Funakim uważam powinna trochę dać do zastanowienia.



Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sakuraba vs Silva

Następny temat

Boks ...

WHEY premium