SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rickson ma wrócić??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Rozpoczął pewien etap w sztukach walki.." - jaki etap? Bo według mnie etap rozpoczął Helio, a kontynuował to Royce. Rickson był "nietykalny", "najlepszy", "niie do pokonania", "nieeeee walczył..." - to się nazywa MARKETING.

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5910
Dobra niech będzie rozpoczął Helio, ale jesli mamy być precyzyjni to w NHB zaczął Royce :) (UFC).
Acha szybko odpowiedziałeś nie zdążyłem edytować-

"i kupa innych z którymi wygrał razem: 38-11-1
może nie są to najlepsi na planecie (takiego nie ma )ale bardzo wysoko notowani."

tak miało być a nie "cienias" źle przeczytałem Twoją opinię o Funakim.

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
heh Paablo dostałem twojego maila Łap soga i tak!!

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Dzięki Marian. Ja już Tobie kiedyś dałem i dobrze bo teraz by nie wskoczył

Co do Ricksona to jest to na pewno marketing.Widziałem wszystkie jego walki NHB, walkę na plaży z Hugo Duarte(choć w słabej jakości, walki z zawodów jiu-jitsu(gdzie wyglądał jak Nico-z kitką:), walki z judokami i ja mam wyrobione o nim inne zdanie, choć fakt nie nazwałbym go legendą NHB ale jako fightera go podziwiam. Pewny jestem,że gdyby ON wszedł do Octagony zamiast Royca było by tak samo pojechałby on wszystkich łącznie z Shemrockiem,Kimo i resztą karateków:) udusiłby w ****u) Ale są fani Ricksona i anty fani i trzeba uszanować zdanie innych.


Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ja też uważam że Rickson jest znakomitym technikiem - być może zresztą lepszym niż Royce, ale nie byłbym taki pewny co by było gdyby wszedł do Octagonu.... Być może Royce nie przegrał z Kimo i Hackneyem bo ma najtwardszy łeb z Graciech Ricksona nigdy nie widziałem w walce z dobrym uderzaczem.

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Bo z żadnym dobrym uderzaczem nie walczył ,niby Bud Smith w Japan Vale Tudo 94 był mistrzem Ameryki w kick-Boxingu ale to nie ten poziom. Zobaczymy jak wróci Rickson wygląda jakby był w znakomitej formie , Royce zawalczy z Hughsem i zobaczymy jak to wyjdzie.
A właśnie wie ktoś co wyszło z tym Riccio? Był Royce u niego czy to jakaś bajka wymyślona przez francuza?


Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
No właśnie wiem że nie walczył z uderzaczem ... o co chodzi teraz z tymi sogami, że się ich nie zawsze da dawać??

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Trza mieć abonament))




Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
skromność górą

"OT: Do you think Coleman would be easy?
R: He is strong in his specialty (Wrestling), but against a BJJ fighter he would offer no danger.
OT: What would be the most difficult fight for you: Coleman or Ruas?
R: I don't see too much difficulty with either. Maybe Coleman may take longer because he is more difficult to open space up on. Ruas has some BJJ knowledge, but he will not keep the rhythm and will open fast. "


"FreeFight :So do you mean fighters like Maurice Smith and Mark Kerr aren't on the same levels as the fighters here in Japan?

Rickson :Exactly. When I watch them fight, I see so many openings that even my son could capitalize on. I'm not saying they are bad fighters, just that I see many holes in them."


ok juz sie nie czepiam eheh

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/



Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-08-20 22:58:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Mariannnnnnnn to specjalnie odbrzebalem dla Ciebie!!!!!

"FF :Why fight Takada again and not a top fighter like Koshaka, Sato, or even an American like Kerr?
RG :I feel Takada is a warrior and deserves the chance to try and redeem himself."

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sakuraba vs Silva

Następny temat

Boks ...

WHEY premium