SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Revange MASS PRO Rx

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69263
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Bez takich.
1

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
też zakupilem to g**** ale jeszcze nie brałem,szkoda że wcześniej nie widziałem tego tematu,teraz muszę się zastranowić co z tym fantem zrobić.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
zrob podarunek osobie ktorej wyjatkowo nie lubisz

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
Też to kupiłem ;/ Co z tym zrobić ? Kupiłem jeszcze ten spalacz wszechczasów z tej samej firmy ;/

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Sprzedać koledze którego nie lubisz.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Gowno straszne, kupilem jako jeden z pierwszych i po tygodniu stosowania odstawilem, zero efektu, zero pompy, zero kopa dno totalne. Jak dla mnie to sproszkowany tynk wsadzony w kapsulki. Oddalem koledze za darmo wczesniej go uprzedzilem ze to gowno i nic nie klepie ale e jak ma chec to moze zezrec i nie wiadomo czy sobie jelit nie rozcharata. Dla porownania SUS ktory bralem rok wczesniej dal niesamowitego kopa i mega pompe,10kg mi po nim wskoczylo. Mass Pro rx? Pro tylko z nazwy bo jesli chodzi o efekt to lepiej kupic kreatyne najgorszego rodzaju i da lepsze efekty. Rozpisalem sie troche bo widze ze to gowno nie zeszlo z Supli a tematy poblokowali jak mysle dlatego aby do konca te gowno ludziom opchac. Zamowilem kiedys kilka supli w tym SUS, do tej pory ylem zadowolony z tego sklepu, teraz juz nic od nich nie zamowie ani nikomu nie polece bo wciskaja ludziom straszny syf. (MASS PRO RX). Mam nadzieje ze uratowalem komus watrobe i kieszen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94788 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
nie wiem po co to tak kombinować i kupować do końca nie wiadomo co.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Po mecie sie odblokowalem dwa razy raz nie , a po mass nie wiem czym sie odblokowac i nie wime co na watrobe . Jesli pojde do lekarza to co mu mam mowic ?? normalnie to co jadlem itp wszystkie odzywwki do tego czy tylko to ? a ogolnie to i tak nikt nie dal odpowiedzi ktorą by bylo warto czytac !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94788 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
jadłeś już ten przeterminowany szajs?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jeszcze raz pyt o pct assist

Następny temat

kontuzja a cykl

WHEY premium