SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reprezentacja na MŚ - jak oceniacie?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
wiedziałem ze to podpucha Dudka

a Dudek Ty nie smutny ze nie wzial Jerzego

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gadałem z nim, jest załamany , ale daje rade, dostał oferte od lecha, ofkoz piwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Jak Dudek miałby siedzieć na ławce, a Boruc nr1 to dobrze, że go Janas nie wzią do Niemiec. Chałbiński jest młody poczuje atmosferę, napewno wpłynie to na niego pozytywnie ale nie wierze aby sobie zagrał ten chopak. Myślę że powinien jechać.. Dudek weteran występował na mistrzostwach po co ma zajmować miejsce na ławce.. Młodzi są nadzieją polskiej piłki.. A słyszycie, Duduś tak załamany, że myśli o zakończeniu kariery.......

"Krwi własnej nie szczędzić! tak mi dopomóż Bóg..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Chałbiński nie jedzie

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
pewnie chodziło o Fabiańskeigo

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
a nom... ale zejście.. oczywiście, że o Fabiańskiego.. e tamm ale i tak chodzi mi o to samo

"Krwi własnej nie szczędzić! tak mi dopomóż Bóg..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
mi sie podba szczegolnie rasiak - ten co zatrzymal wyspy owcze i sebek ROGER mila ze znakiem rozpoznawczym pociagnac pileczke kilka metrow i upasc ... a jescze jest pan wilkie B brożek ktory potzrebuje 10 sytuacji by strzelic barmke( lepszy od niego jest jedynie piotrek NĘDZA włodarczyk - on potrzebuje 15 sytacji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
"a nom... ale zejście.. oczywiście, że o Fabiańskiego.." bywa ...
Rasiak to Rasiak ... albo solidny występ udokumentowany golami albo totalne dno i jakaś niemoc . Jak nawet wyjdzie na murawę w którymś z meczu i będzie kaleczył to Janas go zdejmie szybciej niż wszedł Rasiak jak ma grać to musi to być bardzo dobry występ bo jak się będzie łamał na tym boisku to już nie zagra w kolejnych meczach ( jak takie bedą jeszcze... )

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
chalbinski na bramce nie no a tak serio to dobrze ze Dudek nie jedzie, bo na wycieczke to na jego miejscu wolalbym jechac na Seszele, a nie do Niemiec

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3839
BRAMKA
Pochwalam. Fabianski zasluzyl sobie ostatnimi wystepami w lidze. Poza tym po co zabierac na mistrzostwa trzech doswiadczonych bramkarzy? Psuloby to tylko atmosfere. Nie zazdrosze Niemcom, gdzie jest Lehman i Kahn. Podobno bardzo sie nie lubia i jeden drugiemu zle zyczy. Miedzy nimi jest chora rywalizacja. A wystarczyloby jednego z nich zostawic w domu. Brawa dla Janasa. Boruc, Kuszczak i Fabian - najlepszy z mozliwych wyborow.

OBRONA
Tutaj pole manewru bylo nieduze. Skarce tylko Janasa za jedna decyzje, a mianowicie powolanie Lewandowskiego. To co on gra to jest piach. Brakuje tutaj Sznaucnera i Lagiewki ale ten drugi i tak nie chcialby grac w reprezentacji.

POMOC
Kiedys obilo mi sie o uszy ze Janas z ligi polskiej bedzie bral pod uwage dwoch ofensywnych pomocnikow: Gize i Burkhardta. Z calym szacunkiem dla Gizy ale niczym nie wyroznil sie w bardzo slabo grajacej Cracovii. Co do Burkhardta to jeszcze nie jest przygotowany na MS, szczegolnie pod wzgledem fizycznym. Ale moglby wchodzic na koncowki zamiast Szymkowiaka. Wiadomo ze gra nierowno ale czesto potrafi blysnac fenomenalnym podaniem, ma bardzo dobry strzal. Poza tym jest w duzo lepszej formie niz Giza.
Sebastian Mila: w meczu z Wyspami Owczymi probowal udezyc ladnie wylozona pilke lewa noga. Nie trafil, a futbolowka odbila sie od prawej i wpadla do bramki. Takie bledy popelniaja juniorzy.
I brakuje mi jeszcze Surmy. Na wiosne byl w duzo lepszej formie niz Sobolewski

ATAK
Atak wola o pomste do nieba. Do niedawna myslalem ze bedzie to nasza najmocniejsza bron. Skonczylo sie tak, ze ma ona tylko jedno dzialo - Zurawskiego. Jelen wyroznia sie w swoim klubie, ale nie moza zapominac ze to jest Wisla Plock, na dodatek liga polska. Brozek. Kto widzial mecz Legia - Wisla na pewno wie co chce powiedziec. Napastnik ktory z 10 metrow nie trafia na bramke nie powinien grac w kadrze. A jesli chodzi o pieknego gola z Meksykiem to przypomnijcie sobie co Brozek po tym meczu powiedzial: "Kopnalem pilke, chcialem trafic w bramke. Wyszlo tak ze pilka weszla ladnie obok slupka i strzelilem pieknego gola". Chlopak sam sie przyznal ze mial wiecej szczescia niz umiejetnosci. Jezeli chodzi o Rasiaka to wszyscy sie z niego smieja, ale moze bedzie mial akurat dobry dzien i blysnie. Ciekawy jestem ile osob z tych ktore nazywaja go Drewniakiem widzialy jakies mecze w klubie. On ma ten sam problem co kiedys Zurawski. Nie mogl sie przelamac w reprezentacji - chlopak mial slaba psychike. Ale udalo mu sie i dlaej poszlo z gorki. Rasiak w drugiej lidze angielskiej gra naprawde dobrze, a w Tottenhami i reprezentacji po porstu sie spala. No i Saganowski. Strzelil w lidze portugalskiej wiecej goli niz Brozek czy Jelen. To mowi samo za siebie. Jest mu duzo trudniej strzelac gole niz Zurawskiemu, wiec uwazam ze zasluguje na duzo wieksze uznanie niz Magic. To co on wyprawia jest niesamowite. Gra w srodku pola, w obronie, w polu karnym przeciwnika. Strzela lewa noga, prawa noga, glowa. Z dysytansu, z bliska. Duzo biega, pracuje dla druzyny. Po prostu RESPEKT dla niego.



Zmieniony przez - bart01 w dniu 2006-05-20 14:19:05

Visca el Barca!
Legia Warszawa
Madrid, cabron, saluda al Compeon

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z jaką prędkością kopiecie piłkę ?

Następny temat

" 6 decyzji Janasa "

WHEY premium