SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekompozycja T3 + Clen + Prop + Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540
zrobiłem sobie pierwszy zastrzyk w życiu właśnie wg zaleceń, w ogóle nie bolało, zupełnie nie czułem ( w udo ) mam wrażenie że olej trochę ciężko było wstrzyknąć ale udało się, odciągnąłem tłoczek było powietrze itp. minęło 10 minut i czuję tam lekkie "ciepło" pytanie brzmi, jeśli zrobiłem coś nie tak to co mogę czuć i kiedy i jeśli jest ok towar itp to też czego się spodziewać? dzięki.

w ogóle ręce mi się trzęsły i nie czułem się z tym zbyt komfortowo, chyba nie jestem do tego stworzony :D

Zmieniony przez - Armagedon2012 w dniu 2012-04-19 11:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Już byś czuł ze cos jest nie tak. Prop po dwóch tyg będziesz już dobrze czul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540
aa i wydaje mi się że mogły zostać jakieś pęcherzyki powietrza z winka (takie mikroskopijne), w ogóle ampułki były pełne tych pęcherzyków, to normalne? serce mi dalej szybciej bije z tego wszystkiego, no ale to mnie uspokoiło, a zakażenie i te sprawy? kiedy byłyby widoczne objawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Jutro będzie . Przygotuj się na prop i -już mnie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540
dobra, minęło kilka godzin i żyję. Chyba wszystko ok. Ciekaw jestem jak będę się czuł jak teść osiągnie szczyt. Jutro sprawdzę małe dawki T3 i clena i jak działają zaczynamy cyklona. Jak przechowywać ampułkę testosteronu? (taka z gumką na górze do wbijania) po użyciu i wykorzystaniu części?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
pierwszy kontakt z clenem?ja od 2 dni jem 40mcg po przerwie ale juz ktorys tam raz z koleji i lapy sie trzesa.Po T3 ssanie sie zalacza.Testa mozesz trzymac w lodowca ale niekoniecznie.I wyluzuj.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540
nie clena brałem już nie raz, ale wydaje mi się że dużo wałków jest bo raz po 20 mcg (spiro) myślałem że zejdę a dwa razy dochodziłem do 60 mcg i był luzik tak jak mówisz jedynie drżące ręce i szybsze bicie serca. Dlatego chcę zobaczyć z czym mam do czynienia i dopasuję dawkowanie i sobie rozpiszę i jedziemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540
hmm, na 2 dzen boli jak gdybym mial tam sporego siniaka i ktos mi mocno prz***l. Normalne? ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
W udo walisz czy pośladek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540
w udo, skoro pierwszy raz to łatwiej mi było w udo, nie jest to ból, ale taki dyskomfort jak by tam był siniak. Temperatura w normie (teraz podskoczyła od clena z rana ) itp więc zakażenia itp raczej się nie spodziewam, wydaje mi się że to od Wina bo sporo osób narzekało że na bazie wody iniekcje bolą później. Po jakim czasie prop powinien osiągnąć szczytowe stężenie od iniekcji? bo minęły 24 h i nie czuję różnicy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

global labs ! metka co sadzicie ?

Następny temat

Duzy problem z malymi jajcami

WHEY premium