SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekawice do MMA czy do Boksu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Witam , kupilem sobie worek treningowy , ale teraz pytanie , jakie rękawice bedą wygodniejsze , do boksu czy mma ? , chodzi mi o wygodne ćwiczenie na tym worku itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1625
Mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że miałem kilka razy już rękawice do boksu na rękach i są one ciężkie. Nie są aż tak ciężkie, że bolą ręce czy coś w tym stylu ale wykonuje się wolniejsze ruchy. Przynajmniej ja tak czułem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
Myślę, że to nie ma większego znaczenia. Jeśli trenujesz boks, ćwiczysz w rękawicach bokserskich, jeśli mma to w tych do mma. Jak dla mnie to na zdrowy rozum trenując na worku przyzwyczajasz się do rękawic których używasz na treningach, sparingach itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
chodzisz do klubu lub na jakąś sekcję czy trenujesz sam w domu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Nie , nie trenuje żadnych sztuk walki , Chodzę tylko na siłownie , a worek mam zawieszony w piwnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
To sobie daruj zabawe z workiem, bo tylko sobie krzywde zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3538
jezeli bijesz w worek to szybko zniszczysz rekawice ktore wymieniles, kup piąstkówki ktore sa po to by cwiczyc w nich na worku, bez rekawic dostaniesz tzw padaczki rak :D to samo bez owijek! Owijki + piąstkowki (chociaz niektorzy bija w samych owijkach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
abewu
To sobie daruj zabawe z workiem, bo tylko sobie krzywde zrobisz.


Co ty ćpiesz człowieku , zrobie sobie krzywde bo chce troche poćwiczyć na worku? Może w ogole z domu nie bede wychodzil bo sie przewrócę czy złapie kaszel =.=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
Co chcesz poćwiczyć? Umiesz uderzać? Trenowałeś coś? Jak nie to bez sensu. Nic się nie nauczysz, tylko sobie złe nawyki wyrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Abewu ma racje, potrzebujesz trenera który nauczy cię wykonywać ciosy. Bezmyślnie uderzając w worek nic się nie nauczysz.
Gdybyś zadał to pytanie w dziale "Uderzane" to twój temat dawno poleciałby do kosza.

Z łaski swojej poczytaj zasady forum zanim dodasz głupkowatą odpowiedź. Na forum mamy zasadę że w kwestii sportów walki "uderzanych" pomagamy tylko osobom które trenują/trenowały w klubie/sekcji/u trenera czy jeszcze gdzieś tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. Proszę przeczytać regulamin w dziale , to dział TRENING .

Kolejny raz jak autor założy temat który łamie nie tylko regulamin ale nie ma nic wspólnego z przeznaczeniem działu = BAN .

ZAMYKAM .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Selekcja

Następny temat

Mógłby mi ktoś napisać mała rozpiske ?:D

WHEY premium