SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i brak efektów - Help me!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do wypowiedzi nazira: Dzieki bardzo za odpowiedz. Ogranicze w takim razie weglowodany do minimum i postaram sie nie przekraczac 1300-1400kcal i zobaczymy czy bedzie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3164
Martucca, nikt nie kwestionuje Twojej wiedzy, wszystkie dziewczyny są też wdzięczne za pomoc. Czy Twoja wiedza jednak upoważnia Cię do takiego traktowania drugiego człowieka? Osobiście jestem nauczycielka i tłumaczką z angielskiego i czasami rżę do monitora jak widzę Wasze wypociny z błędami w ojczystym języku i to takimi, których 10-latek nie powinien już robić. Mam też kogoś za to upokarzać?



Zmieniony przez - Papparappa w dniu 2013-07-11 12:06:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1036
diana, nie! Najpierw przeczytaj podlinkowany art, przemysl i zastanow sie na ile masz silnej woli zeby zaczac! Dwa, nie przejmuj sie docinkami i impertynencja, Ty jestes kowalem swojego losu i Ty sama bedziesz decydowac o tym jak wygladasz i jak sie czujesz przede wszystkim. Lisus zmiksowalas chyba wypowiedz moja i autorki, przeczytaj ze zrozumieniem. Martucca, mnie tez ktos prowadzil i prowadzi za reke, a forum ma dawac wsparcie a nie zniechecac. SOrry ale zalogowalam sie z zamiarem zalozenia mojego watku/dziennika i na samym wejsciu przeczytalam, ze ktos jest nieestetyczny, zaraz mi sie przypomnial komentarz pewnej trenerki fitness, ktora miala mi pomoc - no tak, mocniejszy typ z wielkim westchnieniem. Nigdy wiecej nie spotkalam tej kobiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zauważyłam tego linka. Już przeczytałam - świetny artykuł. Wychodzi z tego, że białka jem w normie, bo ok. 120g, co przy mojej wadze jest ok. Węglowodanów rzeczywiście jest za dużo. Muszę przemyśleć jak to ograniczyć, chociaż raczej nie da mi się ograniczyć ich do 30g, ze względu na to iż pracuję średnio 12-14h dziennie jako inżynier budowy, więc cały czas chodzę i jestem w ruchu, więc przy tak małej ich ilości mogłabym nie dać rady, zwłaszcza, że dochodzi wieczorny trening. Ale i tak wielkie dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Skoro nie nie ma chęci do dostosowania się do zasad panujących w dziele Ladies to proponuję założyć dziennik w dziale DTdP. Można tez poprosić moderatorów o przeniesienie tematu.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-07-11 12:19:25

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Artykuł sprzed 9 lat wyrocznią Obliczanie zapotrzebowania w oparciu o kosmiczny wzór powszechnie krytykowany wzór, nie mający żadnych podstaw. Może warto byłoby sięgnąć do wzoru Harris-Benedicta? Tutaj nadmienić pragnę, że normalna egzystencja nie jest możliwa przy kaloryczności BMR*1.3 (odsyłam do odpowiedniej literatury).

Osobiście jestem nauczycielka i tłumaczką z angielskiego i czasami rżę do monitora jak widzę Wasze wypociny z błędami w ojczystym języku i to takimi, których 10-latek nie powinien już robić.

Proszę bardzo, możesz "upokarzać". Przyznaję, że moja umiejętność posługiwania się językiem polskim nie powala. Może dlatego, że posługuję się nim w życiu realnym przez okres około 1, może 2 tygodni w ciągu roku i to nie w środowisku akademickim? Jak sądzisz?
Rżysz do monitora? Hmm... Uważaj, żeby go nie opluć przy tym. Wiesz, ślina zawiera enzym zwany lizozymem, kto wie, czy wykazuje on właściwości lityczne względem materiału, z którego wykonana jest matryca komputera?

Ooo... Byłabyś tak uprzejma i poprawiła błędy w mojej wypowiedzi? Będę bardzo wdzięczna

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-07-11 13:04:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się, że za szybko przekreślacie ludzi... po kilku postach padają stwierdzenia "nie chcesz", "nie możesz". Musi upłynąć trochę czasu, żeby cokolwiek można było o kimś powiedzieć. Trzeba dać komuś szanse by mógł się wykazać. Może nie doczytała regulaminu czy nie zmieniała idealnie miski, albo źle wyliczyła kaloryczność, ale czy to oznacza, że ta osoba nie schudnie i nie ma szans. Jak się wszyscy od Niej odwrócą to na pewno Jej się nie uda, ponieważ brak wiedzy będzie przeszkodą. U mnie było to samo, została tylko Ruda ( całe szczęście ) a wiem, że bez trenera z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem sobie nie poradzę a nawet mogę sobie zaszkodzić. System 0 - 1 w ocenie ludzi nie jest najlepszą metodą. Każdy popełnia błędy i robi głupoty. Czasem trzeba kilka razy coś zrobić, albo wytłumaczyć i dopiero będzie dobrze.


Diana pokaż Nam, że chcesz. Licz zapotrzebowanie, wstawiaj dziennik i ćwicz. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oooj Martucca- uważaj ,bo jestes na celownikuJakiś bunt się tu organizuje .

Zmieniony przez - MagdaLenka88 w dniu 2013-07-11 13:11:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zażalenia proszę składać w odpowiednim ku temu dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca się nie musi bać zaraz da BAN i będzie tyle :D


To nie było zażalenie tylko komentarz do sytuacji.

Zmieniony przez - kobieteria w dniu 2013-07-11 13:12:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ruszamy dupsko :>

Następny temat

Brand New Kreweta, czyli startując od pulpeta ;-)

WHEY premium