SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja SPINNING

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
Witam, proszę o radę najlepiej osoby które mają jakieś dłuższe doświadczenie w spinningu. Jestem w trakcie redukcji , gdzieś w połowie drogi, jak zaczynałem miałem do zrzucenia ok 30 kg , 15 kg już poleciało dietą + częsty trening obwodowy na siłowni, ale niestety waga stanęła. z racji tego iż ważę cały czas dużo odpada bieganie - zbyt obciąża mi stawy, kostki i kolana. Zabrałem się za zajęcia spinningowe 3x w tygodniu o 7 rano + 3 raze w tygodniu siłownia trening obwodowy. Moje pytanie czy spinning jest dobrym wyborem w mojej sytuacji ?! wiadomo że to jest praca raczej na wysokim tętnie ale przyznam się bez bicia że dużo łatwiej mi jest chodzić na zajęcia w grupie niż siąść na zwykłym rowerku stacjonarnym i jechać samemu godzine na niskim tętnie. Prosze o konkretne odpowiedzi. Wiek 26 lat , 187 cm , waga startowa 125 kg, obecnie 110, docelowo ~95.
z góry dziękuję za wszytkie rady.
Płeć : mężczyzna
Wiek : 26
Waga : 110
Wzrost : 187
Obwód klatki : b.d
Obwód ramienia :44
Obwód talii : 108
Obwód uda : b.d
Obwód łydki : b.d.
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 28%
Aktywność w ciągu dnia : praca 9-19
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - w DNT spinning 7 rano 1h
Odżywianie : dieta wysokobiałkowa
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia + spinning
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko serwatki, BCAA, Glutamina, L-Karnityna
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : TAK
Stosowane wcześniej diety : za duży by wszystkie zliczyć, generalnie kilka efektów jojo za mną.:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
zdecydowanie korzystaj z zajęc spiningowych. jesli masz możliwosc to wybieraj te tzw LOW o niskim poziomie tętna- wtedy tez najlepiej palisz fat.
idealnie że robisz to rano- ja bym robił na czczo- bez jedzenia- zobaczysz jakie beda super efekty.
A gdy zajęcia okaża sie zbyt trudne (szczegolnie te inne niz LOW to po prostu nie dokrecaj tak mocno sruby, zrób po prostu taki poziom abyś sam sie dobrze czuł. Podstawą jest własnei dobre dobranie "dokręcenie śruby regulacyjnej"

wytrwałości- spinning jest idealnym rozwiazaniem dla Ciebie.
pomyśl też o jakims spalaczu.
1

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parkour Bielsko

Następny temat

Obóz snowboardowy dla dorosłych - początkujący.

WHEY premium