SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Enan - waga

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 633
WIEK:27
2. WAGA:86.2
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA: obecnie ketoza
-białko:200g
-węglowodany:30g
-tłuszcz:170g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:kiedys wino 6 tygodni :)
8. TRENING:4-5razy w tygodniu split
9. CEL CYKLU: przełamanie 3 letniej stagnacjj
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:5 lat
11. POZIOM BF%:10-12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo / endo
13. STAN ZDROWIA:wypadek motoryzacyjny / kilka ograniczen w cwiczeniu nog
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: trudno okreslic
15. PPM (podstawowa przemiana materii): praca siedzaca/ mogloby byc lepiej :)
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg: 90kg
-przysiad:130

Cześć,

chciałbym Was zapytać o odczucia z 1 cyklu. Obecnie od 10 tyg jestem na enanie solo. Moja waga co roku przez stycznością z SAA zatrzymywała się w okolicach 82kg na masie i 76kg na redukcji. Obecnie przeszedłem na redukcję, kalorie ścięte z 3400 kcal na 2500, a do tego dorzuciłem cardio i rolki. Waga stoi w okolicach 86kg i nie chce drgnąć. Sylwetkowo widzę, że coś tam zeszło, ale jestem w szoku, bo dodatkowo jestem na ketozie. Zawsze jak przechdoziłem na ketozę to 3kg szło w dół od ręki. Estro, progesteron i prolaktyna w normie, chodzę na badania co 3 tygodnie i zbijam cabaserem + ari jak coś jest za wysoko. Teraz chcę dorzucić Sally, ale zastanawiam się czy robię wszystko dobrze i czy też tak mieliście ? Po 7-8 latach trenowania i diety znałem swój organizm dosyć dobrze, a teraz przeżywam flustracje wagową.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668990
Może za mało obciąłeś kcal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
Od kiedy jestes w ketozie?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 633
W keto bawię sie od 2.5 roku okresami, obecnie 3 miesiące na keto. Najgorzej, że mega głodny jestem ciągle, a to mi się nie zdarzało. I to nie apetyt i zachcianki tylko ewidsntnie czuję, że mam pusty żołądek na pograniczu "burczenia".

Zawsze na 2500 już leciała waga i to z 82kg,a tu 86kg i lipa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH Badania

Następny temat

Testosteron enanthate+Boldenon+Oxa

WHEY premium