SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 692

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 760
Witam grupę
Czy będąc na redukcji i jedząc 2300 kalorii B/T/W 200/75/220 i fitatu pokazuje mi normę cukru 55 dziennie, ale zjadłem kilogram truskawek i wychodzi mi 85, to sporo przekroczyłem, ale kaloriami z całego dnia mam 2100, więc nie dobiłem do 2300... i teraz właśnie nie wiem czy patrzeć na ten cukier który jest tylko z owoców? Słodyczy nie jem jak już to wole się napchać truskawkami albo malinami :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Będziesz żyłSprawa wyglada tak że 100g truskawek znajduje się zaledwie 7 g węglowodanów, z czego 2 g stanowi błonnik, a około 2g – fruktoza. Porcja truskawek z jogurtem lub jeszcze z dodatkiem odżywki białkowej może wiec stanowić smaczny deser w przypadku osób stosujących diety niskowęglowodanowe. W badaniach naukowych zaobserwowano, że truskawki korzystnie wpływają na gospodarkę insulinowo-glukozową, normalizując poposiłkową glikemię. Włączenie ich do menu może nieść za sobą szereg korzyści zarówno w odniesieniu do ogólnie pojętego zdrowia jak i formy fizycznej i sylwetki. Zwłaszcza teraz, gdy truskawkowy sezon rozkwita w pełni nie warto odmawiać sobie tych owoców,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 760
Dziękuje bardzo za odpowiedz... i cieszę się, że to nic złego, bo jak już pisałem wole zjeść sobie pół kilograma truskawek niż jednego batonika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Tutaj nawet nie ma co dyskutować . Zdecydowanie wybrałeś właściwa opcje Wystarczy zlustrować etykietę pierwszego lepszego batonika by zauważyć, że składają się one głównie z dwóch rodzajów składników, takich jak cukry rafinowane (najczęściej sacharoza i syrop glukozowo-fruktozowy) oraz tłuszcze rafinowane (olej roślinny częściowo lub całkowicie utwardzony, tłuszcz cukierniczy). Połączenie tych komponentów okazuje się być szczególnie niebezpieczne dla sylwetki. Teraz jest sezon na truskawki to korzystaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 760
Tym bardziej jestem fanem posiłków objętościowych, wiec tym więcej na talerzu tym lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na spalanie 97kg

Następny temat

Jedzenie

WHEY premium