SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja (ćwiczenia + dieta)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 933
Owsianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
owsianka czyli te otręby z mlekiem? Po treningu nie bardzo taki posiłek się nadaje, jak i ogólnie jego obecność w diecie nie koniecznie jest sensowna. Daj tam mięso, które masz później, z większą porcją węglowodanów, 3/4 z tego co masz w ciągu dnia będzie okej. W pierwszym posiłku pokusiłbym się z kolei o ich brak, czy też trening w ogóle na czczo. Tuńczyk, majone, kukurydza - to raczej jako urozmaicenie nie stały element, dyskusyjna dla wielu również może być też feta.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 933
Dziękuję za odpowiedź i mam kolejne pytanie. Skoro tuńczyk nie może robić za "podstawę" ostatniego posiłku i reszta też powinna być traktowana jako dodatki, to w takim razie na co to zamienić? bo juz naprawde brakuje mi pomysłu na jakiś w miarę tani zamiennik, żeby proporcje i kcal się zgadzały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 933
Wymyśliłem coś trochę innego, czy to nadaje się lepiej niz ostatnia wrzucona przeze mnie dieta?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Chlebek wyeliminuj. I na pewno mniej węgli o tej porze co jadłeś chleb. Skoro ćwiczysz rano zjedz sporo węgli po treningu i w posiłku o 11:30 a w pozostałych węgli niech będzie coraz mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 933
Rozumiem. A czym zastąpić węgle z chleba? jest jakieś zdrowe źródło węgli, które mógłbym wrzucić w miejsce chleba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Kasze (z wyjątkiem kuskusu), ryż, ziemniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 933
Jedyne co przychodzi mi do głowy, to wrzucenie ryżu do powiedzmy "sałatki" z makreli i białego sera, ma to prawo bytu, czy raczej taka sałatka to będzie niewypał?
Poprzestawiałem też posiłki tak jak radziłaś, węgle po treningu i potem coraz mniej :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Wrzuć na 7 posiłek jakieś mięcho czy to wieprzowina (szynka czy karkówka), świeżą rybę, jajka a i od czasu do czasu możesz sobie zrobić pastę serowo-rybną czy rybno-jajeczną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrót na silownie po roku

Następny temat

Początkowa dieta na mase - ocena

WHEY premium