SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja/FBW/DIETA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4474
Witam!
Od przeszło 3 tygodni uczęszczam na osiedlową korbownie, po ogólnym zapoznaniu sie ze sztangą i jej obkładem, a także po przerwertowaniu forum postanowiłem zająć się redukcją.A więc:

waga~100 wiek:22 wzrost~192

zapotrzebowanie jakie sobie wyliczylem obcinając 300kcal z racji redukcji wyszlo mi plus minus 2600.

Aktualnie 3x tygodnio trenuje metoda FBW + 30min aero po każdym treningu. Od przyszlego tygodnia planuje w dni nietreningowe zająć się HIT-em.

Mój trening siłowy wygląda tak:

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
+ seria gryfem w ramach rozgrzania na kazde cwiczenie

Wiem że w diecie którą wkleiłem brakuje warzyw ale tym zajme się pózniej skoro nie wlicza sie ich do bilansu nie powinno to przeszkodzic w ocenie. Zamierzam takze dopisac diete na kolejne 6 dni ale tym zajme sie po dopięciu poniedzialku na ostatni guzik.

A teraz pare pytań:
-czy z racji tego ze zaczynam dopiero zabawe z silownia (miewałem jakieś miesieczne zrywy na przestrzeni lat, ale dluzej niz miesiac nie przetrenowałem) jest mozliwa jednoczesna redukcja z budowa masy?

-jesli tak to jak bedzie najlepsza liczba powtórzeń w każdym cwiczeniu zeby zapewnic odpowiedni bodziec, badz jesli nie jak cwiczyc zeby jak najmniej mieska spadło.

-Czy redukujac i teoretycznie tracac mase moge liczyc na przyrost siły ze strony CUN? i tu znowy pada pytanie o dobór ciężaru

narazie nic wiecej nie przychodzi mi do głowy. Z gróry dzieki i pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Też myślałem teoretycznie ofcoz o przyroście siły na redukcji ze strony CUN i sie udało, z wagą 80 kg nie dałem rady zrobić pistoleta a teraz po 8 robie :D Możliwe też że zaczeły mi wychodzić bo troche lżejszy sie stałem. A z 80 do 75 zszedłem narazie. Żeby nie było że schudł 50kg i zaczeły mu pistolety wychodzić.

Zmieniony przez - Myszon w dniu 2013-04-05 22:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią to nie rzucaj się od razu na głęboką wodę. Zacznij spokojnie albo z bilansem diety na 0 albo lekki deficyt. Dołączenie siłowni i zmiana jedzenia na zdrowe powinna być wystarczającym bodźcem w początkowej fazie. Druga sprawa to twój organizm nie jest jeszcze przyzwyczajony do ciężkich treningów tpołączenie hiitów siłki i aero od razu nie będzie dobrym pomysłem. Zostaw na razie te FBW i aero a potem będzie się dokładać minut/treningów. W tym sporcie trzeba być cierpliwym nic na "szybko" bo w 1 tygodniu będzie ok a w 2-3 zaczną się jazdy i zakonczysz redukcje. Obserwuj z tygodnia na tydzien obwody i wagę i wtedy ew. się obetnie kcal albo dołoży trening ( jeśli nic się nie będzie działo ). Co do Fbw powiedzmy że na razie możesz tak ćwiczyć dołożył bym coś na m. dwugłowy uda np. martwy ciąg na prostych nogach. Co do diety to z drugiego sniadania za zamieniłbym tą grahamkę na jakieś lepsze źródło ww. Co do kolacji to nie wiem jak ty ale ja po całej kostce twarogu dostaje rewolucji i nie mogę potem spać

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4474
Rozumiem. Zmienie zródło węgli w 2 posiłku, podbije bilans do 2700 i powinno być ok. Jeśli chodzi o twaróg z czosnekiem i papryką to móglbym jeść wiadrami. Pozatym dieta jest ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do 100 węglowodanów

Następny temat

Co robię źle?

WHEY premium